«Черкаські Мавпи-96» поступаються та перемагають у Кубку Сабоніса

Сьогодні баскетболісти «Черкаських Мавп-96» стартували на міжнародному турнірі «Кубок Сабоніса-2013» . У рамках першого ігрового дня підопічні Максима Міхельсона зіграли два матчі: в одному поступилися, в іншому - перемогли.

У першому литовському матчі черкаські баскетболісти зустрічалися з господарями турніру, чемпіоном ЄЮБЛ, командою «Школа Сабоніса-2013». У рівному поєдинку «Мавпи-96» зазнали поразки з рахунком 92 : 95.

Протягом усього матчу жодна з команд не відпускала суперника на серйозну відстань. Перша чверть завершилася рівним рахунком – 23 : 23. Другу 10-хвилинку краще провели господарі, проте у третьому періоді «Мавпи» зрівняли рахунок та вийшли вперед. Втім доля матчу визначалася в останні хвилини та секунди зустрічі, де краще себе проявили гравці литовської команди. У підсумку «Школа Сабоніса» здобула перемогу з рахунком 95 : 92.

Найрезультативнішими гравцями матчу стали лідери «Черкаських Мавп-96» Святослав Михайлюк та Олександр Кобець. На рахунку Михайлюка 28 очок, 9 перехоплень та 7 підбирань, Кобець своїй команді приніс 25 очок, 7 підбирань та 4 передачі.

«Школа Сабоніса» - «Черкаські Мавпи-96» 95 : 92
«Черкаські Мавпи-96»: Михайлюк
– 28 очок, 7 підбирань, 9 перехоплень; Кобець – 25 очок, 7 підбирань, 4 передачі; Воєвода – 15 очок, 5 підбирань, 2 передачі; Шаламов – 13 очок, 14 підбирань; Руслов – 5 очок, 6 передач; Голік – 3 очка; Лунський – 2 очка; Бєляков – 1 очко.

У другому матчі "Черкаські Мавпи-96" зіграли з чеським колективом БК "Пардубіце". На відміну від першої гри, другий матч став для наших хлопців більш вдалим. Черкаська команда відразу заволоділа ініціативою й довела цей матч до впевненої перемоги. У підсумку "Мавпи-96" перемагають з рахунком 82 : 64.

Вадим Голік, гравець "Черкаських Мавп-96":

"Це перші офіційні ігри, тому важко дуже дались ці дві гри. У першому матчі нам трішки не вистачило, щоб виграти. Але загалом ми добре грали, зважаючи на те, що це була перша офіційна гра. В другій грі ми спочатку недооцінили суперника: першу половину програвали, проте потім тренер поставив нас на місце, і ми зконцентровано виграли".

"Черкаські Мавпи-96" - "БК Пардубіце" 82 : 64
"Черкаські Мавпи-96": Шаламов - 26 очок, 11 підбирань; Михайлюк - 19 очок, 5 підбирань, 3 передачі; Кобець - 12 очок, 5 підбирань, 4 передачі; Воєвода - 8 очок; Голік - 7 очок, 4 підбирання, 3 передачі; Мірошніченко - 5 очок, 7 підбирань, 3 передачі; Руслов - 5 очок, 6 підбирань, 5 перехоплень.

Максим Міхельсон, головний тренер "Черкаських Мавп-96":

«Варто відзначити, що організація турніру на найвищому рівні.
Умови проживання, харчування, організація матчів – все супер. Рівень гри учасників дуже високий . Після першого ігрового дня зловив себе на думці, що вже дуже задоволений тим, що ми беремо участь в Кубку Сабоніса. Звичайно мене, як і всю команду, дуже засмутила поразка в овертаймі в першій грі. Це був хороший, дуже напружений і цікавий матч від якого всі отримали задоволення . На жаль, ми не змогли здобути в ньому перемогу. Це був цікавий матч, в якому була інтрига, неймовірні кидки, низка слемданків та серії триочкових кидків. При цьому захист обох команд була на висоті. Єдине , що хотілося б стерти з цієї гри це дії суддів. Вони дуже хотіли допомогти своїй команді і часом це було дуже грубо і відверто. Але проте потрібно вміти перемагати і в таких матчах.
Загалом у перший день ми отримали два матчі з абсолютно різними за стилем командами, з абсолютно протилежними школами баскетболу.
І якщо команда «Школа Сабоніса» грає в класичному литовському стилі, то команда «Пардубіце» запропонувала нам стиль гри з яким ми ні коли не стикалися раніше. І першу половину ми просто не могли пристосуватися до їх гри і постійно програвали, зрівнявши рахунок лише до великої перерви. У другій половині значно додали в захисті і переламали хід поєдинку на наш бік.
Сьогодні ми граємо з командою «Школа Сабоніса-97» , дуже пристойна команда яка нав'язала жорстку боротьбу найсильнішій команді «Марчільоніс» і програла їм лише 10 очок».