Лапченко 20 1-2 3-3 - 2 0 2 0 0 1 1 3 11
Матюкевич 14 4-8 - 2-2 1 4 5 0 0 2 0 4 10
Воєйков 20 1-5 0-4 3-4 1 0 1 1 0 0 0 3 5
Ягодкін 12 0-1 0-2 2-4 0 2 2 2 1 0 0 3 2
Утесинов 4 - - - 0 1 1 0 0 0 0 0 -
всього (11) - 18-42 6-18 16-31 12 24 36 12 6 13 1 24 70
в середньому 17.9 42.9% 33.3% 51.6% 1.1 2.2 3.3 1.1 0.5 1.2 0.1 2.2 6.4
тренер: Олег Кісєльов

Попри найпереконливішу перемогу на Кубку Венето "Черкаські Мавпи" стали другими на домашньому турнірі. Перемогу у Черкасах святкував МБК "Миколаїв

Сьогодні у Черкасах завершився масштабний міжнародний турнір – «Кубок Венето». Доля головного призу змагань визначалася у заключний ігровий день. Причому, за турнірною закруткою, доля головного трофею турніру залежала від кількості пропущених та набраних очок. Завдяки переконливій перемозі МБК «Миколаєва» над «Дніпром-Азотом» – 73:56, саме корабели оформили кращу статистику у порівнянні з дніпродзержинцями та господарями майданчика.

Відтак гра «Черкаських Мавп» та «Каспія» вже не могла вплинути на долю першого місця. Взявши перемогу у цьому матчі, господарі паркету задовольнилися другим місцем. Гру проти казахів можна впевнено розділити на дві частини. У першій половині поєдинку велася доволі рівна боротьба, а у другій – господарі мали тотальну перевагу у всіх компонентах гри.

Старт матчу ознамену вався фантастичною продуктивністю Джейсона Уошбарна. Американський центровий раз-по-раз обігравав своїх опонентів по трисекундній зоні, чергуючи атаки з середньої дистанції набраними балами з-під щита. Відтак, американський центровий у першій десятихвилинці здобув аж 14 очок. На старті матчу Джейсону намагався відповідати Матюкевич. Український центровий протягом першої половини зустрічі був одним з найрезультативніших, певною несподіванкою стала результативність і молодого казаха Ернса Жаниша, котрий реалізував кілька важких проходів. За рівної гри черкасців дещо зупинив зонний захист суперника. На старті другого періоду цим видом захисту «Каспій» на кілька хвилин заморозив атакувальні можливості суперника. Це допомогло гостям навіть вийти вперед і створити найбільшу різницю для себе у цьому матчі – 34:28.

Перелом у грі стався ще до великої перерви. Господарі підняли темп гри, чим створили чимало проблем втомленому супернику. Триочковий Сміта і два з фолом від Чигринова за кілька секунд до завершення другого періоду знову повертають «Мавпам» перевагу. Свій штрафний Олексій схибив, чим скористався Уошбарн і після підбирання на чужому додав ще два бали своїй команді. Таким чином, на велику перерву господарі пішли, виграючи – 47:44.

Зі стартом другого періоду черкасці ще збільшили темп своєї гри. Організація атак та швидких відривів від Мура та Сміта у ці хвилини була на показовому рівні. До того ж свою справу робив і впевнений захист «Черкаських Мавп». Отримавши впевненість у командних силах по два дальні влучання ефектно реалізували Сокур та Мякінін. Перевага в рахунку почала швидко збільшуватися і до третього періоду сягнула вже 17-ти балів – 71:54. Після такого «Каспій» вже не зумів зібратися, а черкасці продовжили нарощувати перевагу. У четвертому періоді її збільшували уже резервісти. В результаті, «Черкаські Мавпи» оформили найпереконливішу перемогу з усіх шести матчів, які за три дні відбулися на «Кубку Венето» – 101:70.

На жаль, цей успіх не дозволив господарям забрати головний приз турніру. У закрутці з трьох команд краща різниця забитих і пропущених була у «Миколаєва», якого черкасці обіграли першого ігрового дня.  Третім став «Дніпро-Азот», а останнє місце – у «Каспія». Всі учасники «Кубка Венето» отримали призи від генерального партнера «Черкаських Мавп», а учасники відзначили високий рівень підготовки турніру.

Віктор Кобзистий, головний тренер БК «Дніпро-Азот»: «Турнір просто класний, організація на дуже високому рівні, я б навіть сказав – зразковий. Традиційно, у Черкасах гарна баскетбольна атмосфера, велика кількість вболівальників та гарна підтримка своїх тут завжди гарантована, до речі, вчора було дуже важко грати у таких умовах. Відзначу, що і рівень команд доволі високий, всі приблизно одного рівня, про що говорить і така турнірна закрутка. Організаторам хочеться подякувати і побажати, щоб ці змагання були традиційними. Із задоволенням взяли б учать ще раз у цих змаганнях».