"Черкаські Мавпи" обіграли БК "Київ" і вийшли у наступний раунд Кубка України!

"Черкаські Мавпи" - БК "Київ" - 84:70 (23:18; 25:16; 14:20; 22:16)

Сьогодні «Черкаським Мавпам» потрібно було вирішити непросте завдання – відіграти у незручного суперника шестиочкове відставання першої кубкової гри. Команді Володимира Холопова таки вдалося переграти БК «Київ» із потрібною різницею – 84:70 та вийти у наступну стадію Кубка України. Загальна статистика двоматчевого протистояння «Мавп» та «Києва» - 156:148 - на користь нашого клубу!

Для господарів майданчику цей матч був фактично найважливішим на старті сезону. Справа в тому, що він міг продовжити цей же сезон, як мінімум, на 6 матчів, адже наступна стадія Кубка України складається з групового етапу. Вже стає традицією, що перші очки у грі для нашої команди здобуває Святослав Михайлюк. Ось і цього разу молодий вихованець клубу реалізував триочковий і два свої проходи за якихось три хвилини ігрового часу. Це допомогло «Мавпам» піти у стартовий відрив – 9:2. Підтримав свого молодого партнера і Джейсон Уошбарн, який ще у стартовій десятихвилинці довів різницю у рахунку до двозначної– 17:7. Дещо зі скромнішим відривом відпустив команди на першу перерву Швець, київський снайпер реалізував дві трьошки – 23:18.

У другій десятихвилинці ситуація фактично не змінилася. Черкасці продовжували відчайдушно битися за кожен м’яч, чим дозволили собі господарювати на щитах, а кияни покладалися переважно на індивідуальні дії Боброва. У підсумку, один із лідерів столичної команди у цій грі здобув 12 очок та 5 підбирань. Значно кращу статистику цього вечора продемонстрував його опонент – Андрій Кальніченко, який особливо активізувався саме у другому періоді. Форвард «Мавп» видав блискучий відсоток, реалізувавши майже всі свої кидки, Андрій здобув у цій грі 22 очки та виконав 5 підбирань. Саме результативність Кальніченка і агресія в захисті допомогли черкасцям піти на велику перерву з комфортною різницею – 48:34.

А от третя десятихвилинка могла стати переломною у матчі. На щастя, «Мавпам» вдалося вистояти!  Зміни у розподілі сил вніс зонний захист «Києва», який примушував черкасців атакувати з дальньої дистанції. Попри те, що майже всі виконавці «Мавп» мають непоганий кидок, з ним у цій десятихвилинці незаладилося. У результаті, кияни почали методично скорочувати різницю у рахунку. А після «уколу» Крутоуса з дальньої дистанції перевага «Мавп» скоротилася до шестиочкової. Втримати потрібну різницю по ходу матчу допоміг своїм триочковим Террі Сміт. У будь-якому разі на останню перерву команди йшли за доволі «слизького» рахунку – 62:54 - на користь господарів.

У заключному відтинку гри господарі ще додали агресії у боротьбі на щитах, а Террі Сміт продовжив брати на себе у важку мить. Американський захисник у цьому матчі реалізував всі свої чотири дальні атаки і здобув 17 балів. Снайперські здібності Террі і вихід з тіні Уошбарна дозволили господарям збільшити різницю в рахунку до двозначної і довести гру до спокійної перемоги.

84:70 – «Черкаські Мавпи» проходять «Київ» на шляху до групової стадії Кубка України!