"Мавпи-2" здобувають чергову перемогу у Першій лізі

"Черкаські Мавпи-2" - "КОТЛОГАЗ-ДЮСШ-2" (Кременчук) 76:66 (23:13; 26:14; 18:18; 15:25)

Сьогодні баскетболісти «Черкаських Мавп-2» здобули свою четверту поспіль перемогу у Першій лізі. Підопічні Максима Міхельсона на власному паркеті з рахунком 76 : 66 здолали «Котлогаз-ДЮСШ».

З перших секунд матчу гравці «Мавп-2» заволоділи ініціативою й вийшли вперед. Відкривши рахунок, господарі паркету тримали свою перевагу до кінця зустрічі. Забігаючи наперед скажемо, гравці «Котлогазу» жодного разу не виходили вперед у цьому матчі.

До кінця першого періоду «Мавпи-2» заробили вже 10-очкову перевагу. У другій чверті помаранчеві лише збільшували свій гандикап. Так, до великої перерви, завдяки зусиллям Олександра Кобця, черкасці створили непоганий ривок 8 : 0. Як наслідок, перша половина завершилася рахунком 43 : 27.

У третьому періоді гравці «Черкаських Мавп-2» заробили свій найбільший гандикап - + 22. Така перевага дозволила Максиму Міхельсону експериментувати зі складом. Так, чимало ігрового часу отримав молодий Дмитро Скапінцев. До кінця матчу «Мавпи-2» дозволили суперникові неабияк скоротити своє відставання, проте у потрібний моменті черкаські баскетболісти довели матч до перемоги – 76 : 66.

Найрезультативнішим гравцем матчу став Олександр Кобець. Лідер «Мавп-2» відзначився якісним дабл-даблом – 20 очок, 14 підбирань.

Слід відзначити, що участь у цьому матчі не взяли гравці основної команди «Черкаських Мавп», Святослав Михайлюк та Андрій Куліш. Втім навіть без них, черкаська команда здобула впевнену перемогу.

Максим Міхельсон, головний тренер «Черкаських Мавп-2»:
«Попри рахунок +10, перемога була впевненою. Є дві причини. По-перше, протягом матчу дав багато ігрового часу гравцю 98-го року народження, Дмитру Скапінцеву. Коли він виходив на паркет, команда провалювалася в захисті. Він поки що не готовий, але я вірю в цього хлопця, вірю в його перспективу. Тому в матчах Першої ліги він буде грати: нехай помиляється, але він щиро за через переживає. Я гадаю, що кожна секунда, проведена ним на майданчику, буде йому на користь. А, по-друге, складно мотивувати команду, коли вона перемагає з відчутною різницею. Навіть попри те, що суперник дещо скоротив відставання, було помітно, що ми в будь-яку хвилину можемо додати. Але нічого, це теж корисно, зібратися в такий момент та дотиснути суперника».