"Одеса" - "Черкаські Мавпи" - 84-79

Сьогодні «Черкаські Мавпи» провели другий матч за останні п’ять днів у залі БК «Одеси». Цього разу у рамках Суперліги черкасці мінімально поступилися четвертій команді чемпіонату з рахунком – 84:79.

тренер: Олег Юшкін

Старт першого періоду видався доволі рівним. Черкасців за собою повів Уошбарн, а в одеситів на себе взяв Агафонов та Лав, який повернувся в обойму Олега Юшкіна після травми. Індивідуальні зусилля призвели до рахунку – 11:10 – на користь господарів. Після цього «Одеса» ввімкнула зонний захист, а їх великі прекрасно себе почували у чужій трисекундній зоні. Саме завдяки важким набраним очкам від Шелакова та Деніелса господарям вдався потужний ривок. 18:10 – з таким рахунком Міхельсон спробував зупинити суперника завдяки тайм-ауту. На жаль, після хвилинної перерви одесити ще збільшили свій гандикап. Ривок господарів 13:2 забезпечив «Одесі» комфортну перемогу у стартовому відтинку гри – 24:12.

Гідну відповідь опоненту «Мавпи» підготували у другому періоді, коли видали прекрасний відрізок у грі в захисті. Слем-данк з фолом від Уошбарна (який ще в першій половині відзначився 13-ма очками та 6-ма підбираннями) перетворив панічне відставання на цілком прийнятне – 26:22. У цій десятихвилинці тренерський штаб дав багато ігрового часу молодим гравцям. По черзі на паркеті з’являлися Михайлюк, Кобець та Руслов. Виглядали вони доволі непогано, правда, командній статистиці у цьому відрізку гри особливо не допомогли. Чого не скажеш про Олексія Чигринова. Український захисник став справжнім діамантом команди у нападі. Його далекобійність приголомшила суперника. Олексій реалізував у першій половині 3 з 4-х дальніх – і допоміг команді не відпустити далеко суперника – 43:37. Сирену, яка сповіщала про завершення першої половини гри Чигринов приглушив своєю черговою трьошкою, яка дозволила Олексію стати найрезультативнішим гравцем першої половини (16 очок та 3 передачі).

Третій період «Мавпи» розпочали дуже потужно. Швидко та безпомилково атаки своєї команди розганяли захисники помаранчево-чорних. Саме вони на старті другої половини були найпомітнішими фігурами на майданчику. Спочатку Сміт оформив п’ять очок поспіль, а після цього Мур вдарив трьошку і вперше зі стартових хвилин матчу вивів черкасців уперед – 45:43. Більше того, «Мавпам» вдалося розвинути свій ривок до 13:2 і встановити власну перевагу – 50:45. У важкий момент для «Одеси» взяв на себе Агафонов. Причому капітан катранів здобув поспіль сім очок і не лише відіграв відставання своєї команд, а й вивів її уперед – 54:52. Ускладнив завдання черкасців і програний підбір у цій десятихвилинці. В результаті «Одеса» пішла у відрив, який підсумував триочковий Кривича64:56.

Заключну десятихвилинку підопічні Максима Міхельсона виграли – 23:18. Щоправда, зважаючи на попередній гандикап, одесити контролювали хід подій на майданчику. Кардинально не хотіли миритися з програшем Уошбарн та Мур. Перший продовжував колотити свої очки з трисекундної зони, а Рональд кілька разів підтягував свою команду в рахунку завдяки дальнім влучанням. Після одного з таких рахунок став – 80:76. У цю мить важливу атаку завершив Лав, який за кілька секунд до фінішу матчу вбив навіть теоретичні шанси на успіх нашої команди. Сміт забив під акомпанементи сирени шалений триочковий, але на загальний підсумок гри це не вплинуло – 84:79 – на користь «Одеси».

Найрезультативнішим гравцем цього матчу став Уошбарн, який оформив дабл-дабл: 26 очок та 20 підбирань.