"Ферро-ЗНТУ" - "Черкаські Мавпи" - 78-69

Сьогодні «Черкаські Мавпи» провели свій третій матч у рамках групового етапу Кубка України. На виїзді наша команда поступилася «Ферро-ЗНТУ». У цьому матчі визначалося, хто з команд-суперниць завершить першу частину групового етапу на другому місці. В результаті, у доволі напруженій грі черкасці поступилися – 69:78.

Старт матчу, який, на жаль, не змогли побачити більшість вболівальників через проблеми з трансляцією у Запоріжжі, «Мавпи» провели на дуже солідному рівні. Максимальна концентрація, яку перед грою хотів побачити Максим Міхельсон, мала місце саме у цій десятихвилинці. Вже традиційно дуже продуктивно стартовий період провів Джейсон Уошбарн. До слова, американський бігмен за стартові 15 хвилин матчу відзначився 12-ма очками, а після гри його статистика була наближена до дабл-даблу (18 очок та 7 підбирань). У результаті «Мавпи» дійшли до фінішу першої десятихвилинки, виграючи – 20:15. Зі стартом другої десятихвилинки господарі паркету взялися відігравати власне відставання. Особливо важливими для запоріжан у ці хвилини стали снайперські здібності українських захисників. Рибалко та Буцький за короткий відрізок часу забили чотири триочкові і поклали початок потужному ривку ферросплавників. Цю десятихвилинку запоріжани виграли з розгромним рахунком – 22:9, а підсумував рахунок першої половини гри Маршал, який здобув чотири очки поспіль і відправив черкасців на велику перерву не в не найкращому настрої  та за рахунку 37:29.

У другій половині матчу гойдалки у рахунку продовжилися. Спочатку черкасці ускладнили до максимуму своє завдання на гру, давши можливість збільшити різницю у рахунку до максимальної. Після дальнього влучання Змітровіча рахунок став 54:35. А вже після цього команда Максима Міхельсона кинулася наздоганяти свого суперника. Причому з ситуації, що вже здавалася безнадійною, був вихід, який крився у супер-результативності Террі Сміта. Капітан черкасців за третій період зібрав 15 очок! Загалом же після гри в активі Террі знайшлося 23 очки та 3 підбирання. Імпульс американського захисника у четвертому періоді підтримали й інші гравці. Варто відзначити зусилля Олександра Кобця, після середнього влучного кидка від вихованця «Черкаських Мавп» рахунок скоротився до мінімуму – 69:64, що примусило господарів брати тайм-аут. На жаль, після хвилинної перерви розвинути свій успіх «Мавпам» не вдалося. Важливим аргументом «Ферро» у цій грі стала результативна гра Малиша, яка дозволила запоріжанам здобути другу перемогу у груповому етапі Кубка України – 78:69 – та обійти в турнірній таблиці нашу команду. Відзначемо, що у складах обох команд багато часу на майданчику провели молоді баскетболісти, які серйозно вплинули на статистику цього матчу.

Найближчим часом у «Черкаських Мавп» буде нагода виправити ситуацію. 3-го та 9-го грудня команда Максима Міхельсона відіграє свої кубкові матчі проти «Дніпра» та «Ферро».