"Дніпро" - "Черкаські Мавпи" - 75-72

Сьогодні «Черкаські Мавпи» відіграли свій четвертий матч у рамках групового етапу Кубка України. Суперником нашого клубу став ще один молодий колектив – дніпропетровське  «Дніпро». В підсумку команди подарували доволі напружений та видовищний поєдинок, який завершився перемогою «Дніпра» - 75:72.

тренер: Валдемарас Хомічус

Сама гра розпочалася доволі обережно, обидві команди прекрасно відпрацьовували в захисті, що призвело до слабкої результативності протягом перших хвилин гри. Так, майже за п’ять хвилин команди на двох здобули лише 10 очок  – 5:5. Лише після цього «Черкаські Мавпи» кинулися у потужний ривок. Організували його далекобійники – Михайлюк та Мур. Хороший відсоток реалізації з периметру та дисципліна у захисті допомогли гостям святкувати успіх у стартовому відтинку гри – 19:12.

З таким же заповзяттям Михайлюк та партнери продовжували витоптувати триочкову дужку у дніпропетровському залі і зі стартом третього періоду. Сам же молодий снайпер до середини другого періоду вже мав у своєму активі 11 очок. Після чергового здобутку Святослава його команда отримала  комфортну перевагу – 30:12! Лише після цього номінальні господарі взялися відіграватися. Коренюк та Глазирін підібрали ключики до заблокованої до цього трисекундної зони, а Мішула та Щепкін реалізували кілька важких проходів. Протидію активності суперника черкасці знайшли лише у триочкових Тімерманіса та Чигринова. Натомість, «Дніпро» запропонувало у цьому відрізку гри значно ширший арсенал у нападі. В результаті це допомогло дніпропетровцям відігратися. Крапку в першій половині гри ефектним триочковим поставив Мішула, який і зрівняв рахунок – 40:40.

Третя десятихвилинка видалася доволі рівною, команди не відпускали одна одну більше ніж на відстань у 3 очки. Господарів за собою вів уперед Глазирін, який у цьому матчі здобув 17 очок і допоміг своїй команді захопити лідерство під щитами. В результаті цю десятихвилинку мінімально виграв «Дніпро», який і пішов на останню перерву, ведучи – 58:57.

Корвалольним видався заключний  період цього матчу. Першими, завдяки триочковому Мішули та активності Щепкіна , ривок організували дніпряни. Одна з атак зафіксувала рахунок на табло – 67:59! Причому черкасці майже за п’ять хвилин ігрового часу зуміли набрати лише 2 очки. Виправляти ситуацію взявся Тімерманіс, який повернув свою команду у гру після потужного нокдауну. Латвієць реалізував три дальні атаки «Мавп» і за дві хвилини до фінішу гри зробив рахунок – 71:70. На жаль, на більше помаранчево-чорних не вистачило. За 20 секунд до фінішу матчу володіння було у черкаського клубу, команда двічі поспіль (після підбирання на чужому щиті) вивела на атаку снайпера, але за рахунку 72:75 Тімерманіс двічі  схибив. Не вплинув на підсумок гри, яку закономірно виграв «Дніпро», і кидок з центру майданчика від Сміта.