"Черкаські Мавпи" вийшли у чвертьфінал Кубка України!

«Черкаські Мавпи» оформили надважливу перемогу над «Одесою» у рамках Кубка України. В останній грі групового етапу черкасці виграли з рахунком 99:74 і забезпечили собі місце у чвертьфіналі Кубка України. Більше того, черкасцям вдалося перервати дванадцятиматчеву серію «Одеси» без поразок.

Одесити приїхали до Черкас вже у ранзі переможця групи «А».  Аби приєднатися до свого суперника у плей-офф ,черкасцям потрібна була лише перемога. За справу хлопці Максима Міхельсона взялися уже зі стартових хвилин матчу. Сміт, Мур та Тімерманіс реалізували свої відкриті кидки з периметру, а Чумаков методично штампував свої бали з-під кошика та з лінії штрафних. Як результат, господарі за 7 хвилин матчу набрали аж 28 очок. Наприкінці періоду черкасців дещо підвела реалізація, однак вони все одно з комфортною різницею виходили на другу десятихвилинку – 29:21.

Після перерви господарі продовжили підігрівати рідну публіку. Диригувати ефектним баскетбольним оркестром у помаранчевих кольорах взявся Рональд Мур. Окрім передач, американець результативно витоптував триочкову дужку. Мур реалізував три поспіль триочкових Після одного з них «Мавпи» забезпечили собі комфортну перевагу – 39:24. Сам же Мур у цій грі став найпродуктивнішим, у його активі 14 очок, 7 підбирань та 4 передачі. Також вразила перевага у підбиранні господарів, яку вони забезпечили собі неймовірним бажанням перемогти у цьому матчі. Як не дивно, провал основи гостей підкорегувала молодь «Одеси», яка видала доволі продуктивний відрізок гри у другому періоді і зуміла навіть дещо скоротити відставання за підсумками двох десятихвилинок – 66:55.

Плавити різницю в рахунку «Одеса» взялася і на старті третього періоду. Причому перші його хвилини команді Олега Юшкіна це вдавалося доволі продуктивно. Один з двох точних триочкових Кривича допоміг гостям максимально близько наблизитися до суперника – 55:51. Правда, попри скорочення різниці у рахунку господарі залишалися абсолютно спокійними. Настрій команді підняв двома дальніми Чигринов, а коли команда почала ще й дисциплінованіше грати у захисті, «Мавп» було дуже важко стримати. Потужна гра помаранчево-чорних уже наприкінці третього періоду дала зрозуміти, що путівка у плей-офф майже в кишені.

Саме тому більшу частину четвертого періоду Максим Міхельсон дав можливість заграти молодим гравцям. При цьому під овації черкаської публіки місцеві вихованці не лише зберегли гандикап, а й суттєво збільшили його. Михайлюк, Кобець, Куліш та Воєвода відзначилися набраними очками та високим відсотком реалізації і допомогли взяти дуже важливу перемогу – 99:74.

Причому слід відзначити, що у цій грі всі гравці, які опинилися у заявці, відзначилися набраними очками, а семеро з них здобули 9 та більше очок.