Дмитро Тесленко: "Головне - відчувати себе учасником цієї гри"

 

    Напередодні вчорашнього тріумфального матчу проти «Миколаїва» у ПС «Будівельник» відбулася процедура залучення нового гравця до лав «Черкаських Мавп». Так, місце у команді отримав особливий вболівальник – Дмитро Тесленко. Під час відкриття матчу Дмитро отримав з рук Андрія Кальніченка ігрову майку з другим номером. 

   Сьогоднішня подія для мене дуже важлива, - говорить Дмитро, - я став членом команди і це дуже класно. Я вже відчуваю себе ветераном, адже дев’ять років у баскетболі (сміється). Ми з друзями приїздимо на кожну гру. Це один з моїх важливих моментів життя. Я пам’ятаю майже кожного гравця, вони для мене, як друзі, як сім’я. Особливо мені подобається, як у цьому сезоні грає десятий номер – Святослав Михайлюк. Він свій, про нього багато говорять і ми з друзями завжди його підтримуємо.

- Окрім баскетболу, які захоплення у тебе?

- Люблю прогулянки, слухаю музику. Мій улюблений співак - Стас П’єха. Є кілька пісень, які я дуже люблю. Часто таким чином підіймаю настрій.

- Як проводиш ігровий день?

- О, для мене це особлива подія. Протягом тижня я відвідую певні процедури, тому день, коли грає команда, не завжди однотипний. Але традиційно я в цей день прокидаюся у дуже хорошому настрої і зберігаю його протягом дня. Наприкінці дня все залежить від команди, якщо вона виграє, то, звісно, все класно. Правда, й коли програє, я не тримаю зла на гравців. Вони стараються та грають для нас. Напевне, для мене перемога – це не основне. Головне - сам процес, спілкування та відчувати себе учасником цієї гри.


   Вчора Дмитра потішила не лише участь, а й результат. Цікаво, що після започаткування традиції «Черкаськими Мавпами» (залучення до свого складу особливих гравців), команда виключно перемагає. Нині три гравці з особливими потребами отримали ігрову форму. Відтак і маємо три домашні перемоги поспіль!


    У великій перерві вчорашнього матчу Дмитро та ще дев’ять вболівальників з особливими потребами отримали подарунки від клубної акції  - «Черкаські Мавпи» - справжні Миколаї». За час акції були зібрані кошти на подарунки кожному особливому вболівальнику «Мавп». Також було прийняте рішення подарувати вболівальникам гроші, які вони зможуть використати для особистих потреб.  Кошти збирали з проданих квитків на гру «Мавпи» - «Ферро». Також соціальну допомогу надавали гравці, працівники клубу, наші вболівальники та партнери.