У Черкасах відбудеться баскетбольний кемп!

 
   У Черкасах відбудеться масштабний баскетбольний кемп. Участь у тренувальному таборі, який проходитиме з 8-го по 11-те січня, візьмуть юнаки 1998-2000 р.н. Організатором "Різдвяного кемпу-2014" є БК «Черкаські Мавпи», головним тренером кемпу стане досвідчений у проведенні подібних зборів – Василь Івлєв. 

  Триденна програма табора включає: вправи з індивідуальної майстерності у захисті та нападі, командну тактику гри 2х2, 3х3. Юнаки займатимуться у кращих залах Черкас, а це: ПС «Будівельник» та ПС  «Фотоприлад». Про головні аспекти черкаського кемпу ми запитали у його організатора – Василя Івлєва. 


Для України організація подібних кемпів – це новинки. На клубному рівні лише «Хімік» свого часу робив подібний проект. «Черкаські Мавпи» організовують тренувальний табір під час зимових канікул. Основна ціль – показати хлопцям, над чим потрібно працювати, так би мовити, направити їхню роботу у потрібне русло, вказати на помилки та чогось навчити. Разом з тим, ми переслідуємо ціль підсилити свої команди цієї вікової групи. Результати останніх сезонів показали, що баскетбольна школа «Черкаських Мавп» – одна з кращих в Україні. Можна лише подивитися на список призерів юнацьких чемпіонатів України – і все стане зрозуміло. Більшість з юнацьких тренерів клубу будуть задіяні у цьому кемпі, тому я переконаний у тому, що протягом цих чотирьох днів час проведуть з користю всі. Хотів би загострити увагу на тому, що діти можуть займатися менше, ніж весь період нашого тренувального табору. Для перегляду кількох тренувань буде достатньо, правда, для підвищення майстерності цього буде замало.

Скільки коштуватиме участь у цьому кемпі?

Можна сказати, що він безкоштовний. Дітям доведеться сплатити проживання та символічний внесок (50-100 гривень). Ми пропонуємо проживання від 80 гривень. Зрозуміло, що бажаючі можуть знайти і кращі умови розміщення. 


Увага! Заявки приймаються до 5-го січня
тел. 050-931-30-80
        096-50-9-50-19 Івлєв Василь