«Політехніка-Галичина» – «Черкаські Мавпи» - 95-79

«Черкаські Мавпи» перервали свою переможну серію. Першої поразки за останні чотири матчі команда Міхельсона припустилася у Львові, де програла місцевій «Політехніці-Галичині» – 95:79.

Матч розпочався для черкаського клубу непросто. Напередодні стало відомо, що, окрім останніх змін у складі, на передматчевому тренуванні не працював травмований Кальніченко. У старті один з лідерів команди все ж вийшов, але у першій половині зумів відзначитися лише 4-ма очками. За його відсутності лідерські функції на себе взяв Чумаков, його кілька важливих підбирань дозволили «Мавпам» у першій половині матчу мати невелику перевагу в цьому компоненті гри. Натомість, львів’яни показали майже зразковий відсоток реалізації у стартовій десятихвилинці і зусиллями Кольченка та Майлза виграли її – 26:21.

Нарощувати превагу господарі продовжили у другій десятихвилинці. Насамперед це львів’янам вдавалося завдяки швидким атакам. Після однієї з таких від Алфьорова різниця в рахунку стала двозначною – 39:29. Відразу після цього важливе дальнє влучання реалізував Руслов. Також три очки в одній атаці здобув Шаламов, для цього він використав «два з фолом». Відрадно, що повернутися «Мавпам» у гру вдалося завдяки зусиллям вихованців клубу, які й догравали першу половину матчу. Зрештою, велика перерва зустрічала команди з різницею у п’ять очок на користь господарів – 44:39.

Ключовим у матчі став третій період, а точніше ривок львів’ян на його початку. Господарі виграли стратегічну та силову боротьбу у трисекундній зоні, де перші 3-4 хвилини господарювала пара Івшин-Лемик. Саме зусиллями своїх бігменів команда Погостинського повернула комфортну перевагу – 54:45. Спробував змінити ситуацію Кальніченко, спочатку Андрій заблокував кидок Івшина, а після цього оформив результативний прохід – 56:49. Однак заключне слово у періоді залишилося за львів’яними, а точніше за Алфьоровим та Давидюком, які своїми триочковими атаками допомогли «Галичині» спокійно себе почувати на старті четвертої десятихвилинки – 68:56.

У заключній десятихвилинці врятувати гру черкасцям не вдалося. Маючи психологічну перевагу, господарі довели гру до власної перемоги. За дві хвилини до фінішу гри Михайлюк та Кобець спробували зорганізувати відчайдушний ривок, але їх зусиль вистачило лише задля того, аби скоротити різницю – 87:77. Кінцівку ж матчу переконливіше провела «Політехніка-Галичина», яка і святкувала успіх з рахунком 95:79.