МБК «Миколаїв» - «Черкаські Мавпи» - 85-68

МБК «Миколаїв» - «Черкаські Мавпи» - 85-68 (19:16; 20:21; 26:15; 17:14)

Сьогодні у Миколаєві «Черкаські Мавпи» зустрілися з одним із претендентів на плей-оф Суперліги. МБК «Миколаїв» завдяки своєму збалансованому складу зумів доволі переконливо провести другу половину гри, що і дозволило йому тріумфувати у цій грі з рахунком – 85:68.

Номінальний фаворит цього протистояння підтвердив своє реноме ще на стартовій хвилині, коли корабели, зусиллями Кларка та Пейнерса, завершили свої швидкі відриви данками. Лише після цього «Мавпи» зуміли розібратися з власним захистом. А впевненість у нападі, як не дивно, прийшла після виходу на майданчик молодого Мірошніченка. Максим налагодив командні дії біля чужого кільця і поряд з двома результативними передачами слід відзначити його перехоплення. В результаті, «Мавпи» наздогнали суперника – 9:9. Відзначимо у цій десятихвилинці  і жагу до боротьби нашої команди, що призвело до виграного відскоку і значно більшої кількості атак, ніж у їх суперника. Особливо активним у цьому компоненті був Кальніченко, котрий завершив першу половину гри, маючи у своєму активі 13 очок та 5 підбирань. Десятихвилинку дальнім влучанням завершив Онуфрієв – 19:16.

У другій десятихвилинці очікувано на себе взяли досвідчені легіонери корабелів. Швидкі атаки Юревічуса та Пейнерса не зустріли гідного опору від захисту черкасців. Як результат, господарі дуже легко зорганізували вражаючий ривок у матчі – 10:2 (29:18). Відразу після цього власний спурт зробив молодий склад «Черкаських Мавп». Причому агресія того ж Мірошніченка та компанії приголомшила господарів. Перехоплення Максима і триочковий Сокура вирівняли ситуацію на паркеті – 37:37! Піти на велику перерву за рівного рахунку «Мавпам» не дозволив Юревічус, який завершив останню секунду другого періоду дальнім влучанням – 42:39.

На початку другої половини гри миколаївці приголомшили нашу команду своєю далекобійною артилерією. Дві трьошки Онуфрієва та дальнє влучання Пейнерса дозволили господарям зробити рахунок 53:45. Фактично цими дальніми влучаннями «чайки» заклали фундамент своєму ключовому ривку у цьому матчі. Після цього гравці «Миколаєва» відчули впевненість у власних силах і кілька атак завершили ефектними атаками. Це дозволило господарям зробити комфортний розрив у рахунку – 68:54. Знову відіграти своє двозначне відставання черкасці не зуміли. Склалося таке враження, що їм просто не вистачило емоційних сил, адже обіграти значно досвідченіший склад «Миколаєва» на чолі з легіонерами можна було лише так. Наприкінці матчу Кальніченко постарався скоротити відставання, але це допомогло Андрію лише покращити власні цифри. У цій грі лідер «Мавп» здобув 23 очки та 8 підбирань. А от матч залишився за миколаївцями – 85:68.