«Черкаські Мавпи» - "Дніпро" - 85-74

«Черкаські Мавпи» провели заключний домашній матч сезону. Команда Максима Міхельсона зуміла потішити власних вболівальників видовищною перемогою. На власному паркеті «Мавпи» обіграли «Дніпро» – 85:74.

Мотивований «Дніпро» гру розпочав дуже жваво. Очікувано на себе взяв Станіслав Тимофеєнко, заручившись підтримкою молодого розігруючого Максима Закурдаєва, Стас ще на стартових хвилинах гри здобув 8 очок та виконав 6 підбирань. Бігмену дніпропетровців свою відповідь дав Ігор Чумаков, який не лише влучив з середньої дистанції, а й реалізував дальній. Таким чином, черкасці наприкінці першої десятихвилинки зуміли вирівняти становище на майданчику і піти на першу перерву за рівного рахунку – 18:18.

У другій десятихвилинці нульовий відсоток реалізації гостей з дальньої дистанції суттєво покращив Олександр Мішула, його дві атаки поспіль з периметру повернули перевагу «Дніпру» – 28:21. Відпустити суперника на небезпечну відстань не дозволив Андрій Кальніченко. Центровий черкасців зібрав кілька важливих підбирань та реалізував атаку. Перший у Суперлізі дабл-дабл Андрія (10 очок, 10 підбирань) допоміг черкасцям зробити найбільший ривок у матчі – 11:0 і завершити першу половину гри у статусі лідера – 36:30.

У другій половині гри на майданчику мало що змінилося, агресивний захист черкасців розбив всі натяки на конструктивний баскетбол від суперника, а дальня артилерія збільшувала відрив у рахунку. У цьому періоді черкасці відвантажили у кошик суперника відразу 5 триочкових, більшість з них в активі Чигринова та Чумакова. Останній, взагалі, у цій грі відстрілявся, бездоганно реалізувавши всі свої три дальні спроби! Після однієї з них рахунок у матчі став – 54:38.

Найвидовищнішою у грі стала заключна десятихвилинка. У ній «Дніпро» зумів повернути інтригу, а «Мавпи» – вирвати перемогу. Розпочалося все з камбеку дніпропетровців. Зарядити своїх партнерів на боротьбу вдалося Станіславу Тимофеєнку. Лідер дніпропетровців видав неймовірну п’ятихвилинку, у якій майже самотужки скоротив відставання своєї команди до нуля. Завдяки передачам Мішули, Тимофеєнко у цій грі оформив переконливий дабл-дабл (28 очок та 12 підбирань). Вже у середині десятихвилинки дніпряни майже встановили рівновагу – 70:68. Однак переможне слово у цій грі було за «Черкаськими Мавпами». Першим свій бійцівський характер проявив Станіслав Сокур, який двічі поспіль завершував атаку триочковими атаками, а після цього ще й зібрав важливе підбирання на чужому щиті. Після цього дві важкі атаки завершив Кальніченко. Натомість, у «Дніпра» контраргументів уже не знайшлося. Як результат, видовищна перемога «Черкаських Мавп» у заключному домашньому матчі сезону – 85:74.