«Ферро-ЗНТУ» - «Черкаські Мавпи» - 79-77

«Ферро-ЗНТУ» - «Черкаські Мавпи» - 79-77 (23:26; 20:14; 20:26; 16:11;)

"Черкаські Мавпи" поступаються у напруженій боротьбі у останньому матчі цього сезону.

Минулорічні конкуренти по плей-оф розпочали цей матч надактивно.  Швидкий баскетбол ферросплавників підтримали черкасці. Традиційно активним на початку матчу був Андрій Кальніченко, його трьошка та результативний прохід дозволили черкасцям мінімально вигравати  - 12:11. Після цього господарі перебудувалися у захисті, а в нападі активний ривок (6:0) організували досвідчені Буцький та Рибалко. Своїх захисників дальнім влучанням підтримав Малиш, як результат, «Ферро» повело в рахунку – 20:15. Наприкінці десятихвилинки два тренери зробили цілу серію замін. Резервісти нашої команди виглядали значно продуктивніше. Зокрема Олександр Кобець своєю неймовірною активністю дозволив «Мавпам» йти на першу перерву, виграючи – 26:23.

Бомбити кошик господарів з дальньої дистанції «Мавпи» продовжили у другій десятихвилинці. Два триочкових від Мірошніченка та Кобця забезпечили гостям перевагу у сім балів – 34:27. Причому після цих влучань «Мавпи» показували шикарну статистику реалізації дальніх: 6 з 8-ми. Однак цей виклик підтримали гравці «Ферро», які ще в другому періоді зуміли зрівняти рахунок. Триочкові Рибалко та Змітровіча зробили рахунок – 38:38. Майже за рівного рахунку команди пішли і на велику перерву – 43:40.

Прекрасно другу половину зустрічі розпочав Станіслав Сокур, який двома триочковими знову повернув своїй команді перевагу – 53:49. Зусилля найрезультативнішого гравця «Мавп» цього матчу було помножене на прекрасну роботу команди Максима Міхельсона в захисті, що миттєво збільшило різницю черкасців до двозначної – 62:52. Лише після цього запоріжани завдяки результативному відтинку матчу повернулися у гру. Знову активізувався Змітровіч, його триочковий наприкінці періоду майже зрівняв рахунок, за підсумками трьох десятихвилинок - 67:63 - для «Мавп».

Неймовірна війна точилася у заключній десятихвилинці. Гравці обох команд виклалися у вирішальній десятихвилинці майже на максимум своїх можливостей. У наднапружених хвилинах матчу ключову роль зіграв досвід ферросплавників. Головними дійовими особами цього періоду стали Малиш та Рибалко. Андрій у середині десятихвилинки тричі поспіль результативно завершив свої атаки з трисекундної зони, а Олександр влучив дві трьошки, включаючи і вирішальну у цій грі. За три  хвилини до фінальної сирени захисник «Ферро» зробив рахунок 79:77. Важко повірити, але у час, який залишився відіграти у цьому матчі, жодній з команд не вдалося обіграти захист суперника. За 10 секунд до фінішу гри «Мавпи» могли перевести гру в овертайм, але Чигринов не реалізував свою атаку. В результаті, 79:77 – важка перемога «Ферро».