У Черкасах стартував фінал ВЮБЛ серед юнаків 1997 р.н.

Сьогодні у черкаському ПС «Будівельник» розпочалися матчі фінальної частини ВЮБЛ серед юнаків 1997-го р.н. Надзапеклою була боротьба у першому чвертьфінальному матчі, де одесити,  з різницею лише у 4 очки, здолали дніпропетровський «СДЮШОР-5» - 70:66. У наступних матчах все було доволі прогнозовано – фаворити оформили свої переконливі перемоги.

Результати дня:

СДЮШОР-5-97 (Дніпропетровськ) - ХІМІК-СДЮСШОР-2-97 (Одеса) 66:70
ХОУФКС-ДЮСШ-ДОНЕЦЬ (Ізюм+Харків)- ХІМІК-СДЮСШОР-2-97 (Южне)  59:79
ДОНЕЦЬК-97 (Краматорськ) - МВУФК-СДЮШОР-4-97 (Миколаїв) 93:66
ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ-97 (Черкаси) - СПОРТЛІЦЕЙ-97 (Біла Церква) 99:34

Закривали ігровий день господарі фіналу. «Черкаські Мавпи-97» каменя на камені не залишили від «Спортліцею». Причому старт гри не віщував вражаючого розгрому. Гості завдяки зусиллям свого лідера – Дениса Гнатюка – до середини десятихвилинки не відпускали чемпіона у відрив. Однак на більше «Спортліцей» не вистачило. Черкасці увімкнули потужний пресинг в захисті та швидкість у нападі. Швидкий баскетбол призвів до того, що «Мавпи-97» зробили вражаючий ривок – 16:2 – і зняли питання про переможця у цій грі ще в середині другого періоду.

Зважаючи на це, Олександр Ворона дав можливість відпочити своїй стартовій п’ятірці. Однак і 16-ти хвилин на майданчику вистачило Івану Ткаченку, аби стати найрезультативнішим. В активі форварда «Мавп» 23 очки та 4 підбирання. Відзначимо і продуктивність Володимира Палійчука, який здобув 11 очок, 6 підбирань та 4 передачі – і допоміг своїй команді тріумфувати з рахунком 99:34!

Матч півфіналу черкаські баскетболісти розпочнуть 10-го квітня, о 14.00

Володимир Палійчук, гравець БК «Черкаські Мавпи-97»:
«Це фінальний тур, тому тут потрібно налаштовуватися і віддаватися грі по-максимуму. Так, ми зіграли у першій половині, вже у другій у нас була можливість приберегти власні сили, адже попереду ще два дуже важливі матчі. Чемпіону завжди важче, ніж іншим, але ми зробимо все можливе, аби знову бути першими і тим самим віддячити вболівальникам, які сьогодні прийшли на гру».