Михайлюк взяв участь в історичному матчі на Nike Hoop Summit

Цієї ночі в Портленді відбулася грандіозна подія у світі юнацького баскетболу – матч майбутніх зірок світового баскетболу. Традиційний тижневий турінір – Nike Hoop Summit – увінчався матчем між юнацькою збірною США та збірною Світу. У цьому матчі вперше в історії турніру взяв участь українець, більше того, вихованець школи «Черкаських Мавп» – Святослав Михайлюк – став наймолодшим гравцем в історії  Nike Hoop Summit! Переважна більшість гравців історичного матчу в Moda Center (домашній майданчик Portland Blazers)1994-1995-го р.н..

Протягом трьох стартових десятихвилинок команди не відпускали одна одну на велику відстань. Ще після третього періоду команда Світу вела в рахунку – 62:61. Однак американці значно агресивніше провели заключний відтинок матчу (23:11) і оформили впевнену перемогу з рахунком 73:84. Найрезультативнішим гравцем цього матчу став все ж гравець світової збірної – Emmanuel Mudiay з Конго, в активі якого було 20 очок. Наш Святослав Михайлюк на паркеті провів 13 хвилин, за які встиг відзначитися 2 очками (1 з 1 – двоочкові, 0 із 3 – триочкові).

Статистика:

Навіть попри скромну статистику, Святослав зумів заявити про себе на весь світ. Концентрація в одному залі баскетбольних скаутів та спеціалістів просто зашкалювала. Відвідав тижневий збір на Nike Hoop Summit і головний тренер «Черкаських Мавп» - Максим Міхельсон. За його словами Михайлюк став одним з відкриттів цьогорічного турніру.

«Взагалі це перший українець на цьому грандіозному турнірі. Окрім прапорця на майці гордість переповнює і за інше. В ростері на цей матч лише кращі світові баскетболісти, а навпроти їх прізвищ клуби, які вони представляють, неймовірно приємно, що там є «Черкаські Мавпи», - це найкраще визнання нашої баскетбольної школи. Щодо роботи Свята під час тижня на Nike Hoop Summit то він справив реально дуже сильне враження на спеціалістів, чесно кажучи тут про нього дуже багато говорять», - зауважив Максим Міхельсон.