"Черкаські Мавпи-99" поступилися "СДЮШОР-5"

Фінальна частина ВЮБЛ серед юнаків 1999-го р.н.
Дніпропетровськ

"СДЮШОР-5" (Дніпропетровськ) - "Черкаські Мавпи-99" (Черкаси) 74:58 (21:13; 16:12; 12:15; 25:18)

У Дніпропетровську стартувала фінальна частина ВЮБЛ серед юнаків 1999-го р.н. До вісімки кращих пробилися і «Черкаські Мавпи-99». Сьогодні вони зустрілися з одним із найгрізніших опонентів фінальної частини – дніпропетровським «СДЮШОР-5».

У цьому сезоні команди ще не зустрічалися, однак обидва суперники, які зійшлися ще в першому етапі плей-оф, реально претендували на нагороди першості. Потужніше почали дніпропетровці, на очах у рідної публіки «СДЮШОР-5» зробив стартовий ривок – 12:2. У гостей переважно відповідав їх ледар – Войтович. Але навіть 9 балів у першій половині зустрічі від форварда черкасців виглядало замало на тлі відповіді дніпропетровського дуету: Данильченко-Керпич, які на двох здобули 21 очко. Ця продуктивність дозволила господарям піти на велику перерву, виграючи – 37:25.

Ярослав Войтович став найрезультативнішим гравцем матчу, аде його дабл-даблу виявилося замало для перемоги

Такий стан речей завів і самого Войтовича, котрий з початком третього періоду почав скорочувати відставання своєї команди. А триочковий на останніх секундах чверті від Поплавського повернув інтригу в гру – 49:40 – після трьох чвертей.

На жаль, для нашої команди цієї переваги господарям вистачило для загального успіху. У заключній десятихвилинці «СДЮШОР-5» навіть збільшив свій відрив і зумів виграти принциповий поєдинок - 74:58. Надалі команда Василя Івлєва зосередиться на боротьбі за п’яте місце.