Збірна України U-18 обігрує Чилі і виходить у чвертьфінал! (Оновлено)

Груповий етап. 3-й тур

Україна - Чилі 83:63 (27:15, 16:22, 14:11, 26:15)

Україна: Мірошніченко 16, 5 рп; Михайлюк 2 оч, 6 під; Кобець 16 оч, 5 під; Балабан 16 оч, 10 під; Шаламов 19 оч, 9 під; Сидоров 6 оч; Руслов 3 оч; Лєбєдінцев 3 оч, Тарасенко 2 оч.

Чилі: Карвачо 18 оч, 7 під; Агірре 9 оч, 5 рп; Гатіка 9; Еррера 8 оч; Гальвес 8 оч.

Юнацька збірна України, за яку виступає відразу шестерог вихованців баскетбольної школи "Черкаських Мавп", продовжує блискуче виступати на неофіційному чемпіонаті Світу - турнірі Альберта Швайцера. Сьогодні у німеччині наша команда здобула перемогу у принциповій грі проти чилійців - 83:63. Цей успіх дозволив українцям посісти у важкій групі друге місце, пустивши у перед лише команду США!

Українці видали  хороший матч. Причому, як і в грі з французами, команда Максима Міхельсона додала у потрібний момент. Видавши потужну заключну десятихвилинку наша збірна і оформила важливу перемогу. Вирішальний ривок у матчі проти чілійців припав на старт четвертого періоду, коли українці зробили спурт 12:0 і повели з рахунком 71:56. Цікаво, що у кожному з трьох матчів групового етапу на цьому турнірі свої лідерські здібності продемонстрували різні вихованці «Черкаських Мавп». У грі проти французів хороший матч видав Михайлюк, вчора проти збірної США феєрив Кобець, а сьогодні нестримним був Шаламов (19 очок та 9 підбирань).

Загалом у груповому раунді слід відзначити Олександра Кобця, який за його підсумками увійшов у трійку найрезультативніших гравців турніру. У середньому за гру в активі форварда 23 очки.

Таким чином українська юніорська збірна зуміла вийти з доволі складної групи, де протистояла командам Франції, США та Чилі. У середу українці зіграють у чвертьфіналі з переможцем групи F - італійцями. Матч розпочнеться, о 19.00, за текстовим онлайном слідкуйте на нашому сайті.

Цього разу лідером команди став Андрій Шаламов!

Максим Міхельсон, головний тренер збірної України U-18:  "Сьогодні був неймовірно складний матч. Чілі дуже добре організована команда. З дуже хорошим розігруючим. Вчора і позавчора було витрачено багато сил в іграх з Францією і США . І сьогодні це позначалося в деяких моментах гри. Але всі хлопці молодці, витримали. Абсолютно всі гравці молодці , кожен з них вніс свою важливу частку у перемогу у цій грі і в першому раунді загалом. Незалежно від того хто зіграв 20 хвилин хто 5-10, всі гравці внесли свій важливий внесок у гру команди. Наша перевага в 20 очок утворилося за лише півтори хвилини до кінця, а весь матч був дуже напружений . Дуже добре влучили у перші 5-6 хвилин. Сьогодні лікарі займаються відновленням гравців, а тренерський склад вже готує інформацію по нашим наступним суперникам - збірним Іспанії та Італії. Це дуже хороші команди . Очікуємо не прості ігри . Якщо ми зробимо висновки після гри з США, де ми просто катастрофічно програли підбір і загалом гру у трисекундній зоні, то будемо мати шанси на успіх. Завтра у нас вихідний , запланована екскурсія. Післязавтра вранці тренування, а ввечері гра".