«Черкаські Мавпи-01» вирвали перемогу у матчі за п’яте місце ВЮБЛ

Фінал ВЮБЛ серед юнаків 2001-го р.н.
Южний.  матчі за 5 місце
БК «Київ-01» - «Черкаські Мавпи-01» 41:42 (8:10; 8:10; 15:12; 10:10)

Сьогодні «Черкаські Мавпи-01» відіграли свій заключний матч фінальної частини ВЮБЛ у Южному. Хлопці Миколи Неухацького провели  неймовірно напружений поєдинок проти БК «Київ-01». У матчі за п’яте місце чемпіонату точилася рівна гра. Черкасці зуміли виграти першу половину гри з різницею у чотири очки – 20:16, однак свою перевагу вони майже розгубили за підсумками третього періоду. У заключній десятихвилинці наші юнаки зуміли продемонструвати характер і виграти матч з мінімальною різницею – 42:41. Найпродуктивнішим гравцем команди у цій грі став Юрій Романовський в активі якого 8 очок та 10 підбирань.

Микола Неухацький, головний тренер БК «Черкаські Мавпи-01»: «Зрозуміло, що ми не можемо бути повністю задоволені п’ятим місцем. В ідеалі було б потрапити у четвірку, але нажаль ми програли першу гру одеситам в овертаймі. З іншого боку ми покращили  свій минулорічний результат, тоді ми були сьомими у фіналі ВЮБЛ. Сьогодні хлопці зуміли показати характер і вистояти у дуже важкій грі. «Київ» - сильний суперник, який має дві збалансовані п’ятірки, здобуваючи такі перемоги хлопці отримують неоцінений досвід. Ще один важливий момент, ми грали у великому просторому залі, на жаль в сучасних українських реаліях для дітей такого віку тренування у подібних залах це швидше виняток з правил, тому нам довелося по ходу турніру пристосовуватися до южненського майданчика».