Олександр Кобець поїде на чемпіонат Європи

    Один із лідерів юнацької збірної України з баскетболу – Олександр Кобець має поїхати на чемпіонат Європи U-18 у дивізіоні «В», який незабаром стартуватиме у Болгарії. Нещодавно форварда «Черкаських Мавп» та збірної України турбувала травма спини. Кобець пропустив цілу низку тренував  і навіть їздив у Київ на поглиблене обстеження. На щастя МРТ не показало серйозного загострення. У результаті Олександр, який став найрезультативнішим гравцем команди в останніх матчах проти збірної Грузії, вже почав тренуватися у загальній групі команди.

  

    Сьогодні та вчора збірна України провела два спаринги з чемпіоном відкритого чемпіонату Черкас – «Ветеран Баскетом». До слова, склад ветеранів був підсилений Станіславом Сокуром (зіграв у матчі п’ятниці) та Володимиром Єгоровим (взяв участь у двох іграх). В обох матчах взяв участь і Олександр Кобець. У двох іграх перемоги здобули збірники. У першій грі рахунок був 88:80, у другій – 101:62.


Максим Міхельсон, головний тренер збірної України U-18: «Це були два різні матчі. Під час першої гри була певна незібраність нашої команди у деяких елементах, можливо навіть недооцінка суперника . Сьогодні хлопці показали абсолютно інший баскетбол. Я можу сказати на фоні цього матчу, що та робота, яка була проведена на останніх зборах у Черкасах має свої плоди. Сьогодні команда показала відсотків 80 своїх можливостей і я задоволений гравцями».