Збірна України U-18 провела останнє тренування перед чемпіонатом Європи


    Сьогодні у Черкасах збірна України U-18 провела своє останнє тренування перед чемпіонатом Європи. Черкаси для українських баскетболістів цієї вікової групи були справжньою домівкою. Відразу два тренувальних збори перед чемпіонатом Європи команда Максима Міхельсона провела у нашому місті. Причому рівно половина гравців збірної представляють гравці «Черкаських Мавп».

   Сьогодні на ігровому майданчику ПС «Будівельник» команда провела продуктивне тренування, протяжністю аж дві з половиною години. За словами головного тренера команди, майже все задумане вдалося реалізувати протягом роботи у Черкасах, на останньому тренуванні хлопці відточували лише деталі.


Максим Міхельсон, головний тренер збірної України U-18: «Я задоволений роботою команди, майже все, що ми розраховували відпрацювати протягом останнього збору у Черкасах, нам вдалося. Я говорив, що в останньому контрольному матчі збірна показала 80 відсотків своїх можливостей. На останньому тренуванні ми намагалися відпрацювати певні нюанси у грі в захисті та нападі, зокрема зонний захист,  введення м’яча з ауту, але все це нюанси, загалом я збором задоволений. Дуже хотілося б подякувати всім, хто допомагав нам у Черкасах згуртовувати колектив. Зокрема, це клуб «Черкаські Мавпи», федерація баскетболу України, ПС «Будівельник» та його директор Світлана Бондар, перевізник, який нам прекрасно допоміг у транспортних послугах, готель «Оптіма». Словом, поняття команди протягом черкаського збору було більш ширшим, сподіваюся, у Борлгарії ми зможемо підтвердити, що всі зусилля були недаремними».


Варто відзначити, що наразі у таборі збірної 16 гравців, завтра тренерський штаб назве 12, які незабаром вирушать у Болгарію. До слова, на чемпіонат Європи хлопці вирушать у ніч з понеділка на вівторок, а вже 24-го липня на них чекає перший матч турніру проти Португалії. 


На поїздку до чемпіонату Європи претендує вісім гравців «Черкаських Мавп»:

Максим Мірошніченко
Андрій Шаламов
Святослав Михайлюк
Нікіта Воєвода
Нікіта Руслов
Іван Ткаченко
Олександр Кобець
Ілля Антонєнко


Можна відзначити прекрасну братню атмосферу перед від’їздом збірної. За словами хлопців, вони готові не лише посісти місце у трійці, яке дає можливість кваліфікуватися у дивізіон «А», а й виграти чемпіонат Європи. 

Андрій Шаламов, форвард збірної України U-18: