Збірна України U-18 переконливо стартувала на чемпіонаті Європи!

Збірна України U-18 розпочала свій перший матч на чемпіонаті Європи у Болгарії, сьогодні команда Максима Міхельсона переграла португальців - 82:61!

Україна - Португалія 82:61 (17:19; 20:16; 22:13; 22:13)
Україна: Кобець - 22 оч, 4 під; Шаламов - 17 оч; Михайлюк - 19 оч, 3 під.

Стартову гру у Софії українці розпочали дуже важко. До середини десятихвилинки Португалія вела у рахунку 15:4. Розкрити португальський захист зуміли Шаламов та Кобець, які у середині періоду підсилили команду з лавки запасних. Завдяки зусиллям двох черкаських форвардів українці зробили неймовірний ривок – 13:1 - і пішли на першу перерву за мінімального відставання – 17:19.
   У другій дисятихвилинці точилася рівна гра. Лише наприкінці 5 балів поспіль від Михайлюка дозволили його команді відірватися на кілька очок. Після цього зусилля захисника підтримали Кобець та Зотов. Відтак, українці пішли на велику перерву, мінімально виграючи - 37:35.

У другій половині матчу головною перевагою українців стала збалансованіша лавка запасних, фактично кожен гравець, який виходив на майданчик додавав потужності командній грі. Окрім того, наша збірна значно комфортніше себе почувала у трисекундній зоні. Загалом у цьому матчі українці виграли аж 44 підбирання, віддавши супернику 32. Варто відзначити і далекобійність Шаламова, третій за результативністю у складі українців (17 очок) у цій грі реалізував всі свої три влучання з периметру. Вже у третьому періоді Україна зробила свій відрив двозначним - 59:48.

У заключному періоді українці зуміли ще збільшити власну перевагу, яка у підсумку склала більше 20-ти очок. Причому наприкінці матчу Міхельсон дав можливість випробувати свої сили гравцям, які мали менше ігрової практики. 82:61 – це перемога!!!

Олександр Кобець - найрезельтативніший гравець матчу

Разом із хорошою командною роботою кидається у ввічі прекрасна статистика тріо черкащан. Кобець, Михайлюк та Шаламов на трьох здобули 58 очок. Завтра українці зустрінуться зі збірною Шотландії.

Максим Міхельсон, головний тренер збірної України U-18: "Всі гравці молодці! Змогли зібратися після провалу на старті 4-15. Показали характер. Заслужена перемога гравців. Хороша захист у другій половині. Також відзначу хороший настрій команди. Рано радіти, це лише перша гра, попереду ще багато роботи. Спасибі всім за підтримку, ми її дуже відчуваємо. Листи, дзвінки надходять постійно. Всі гравці усвідомлюють відповідальність яка на них зараз лежить".