Збірна Україна U-18 здобула третю перемогу поспіль на Євробаскеті!

Україна U-18 - Болгарія U-18 67:58 (16:15; 12:12; 19:16; 20:15)

Сьогодні на болгарському чемпіонаті Європи на збірну України U-18, за яку виступають сім гравців "Черкаських Мавп", чекав матч з болгарами. Фактично гра проти господарів турніру виглядала головним випробуванням групового етапу для команди Максима Міхельсона. Після двох виграних матчів наша команда переконливо очолювала групу. Болгари ж дещо несподівано вчора поступилися датчанам, тому друга поразка поспіль могла б поставити під сумнів вихід з групи господарів, адже путівку у наступну стадію змагань отримують лише дві збірні. Таким чином, українці стали учасниками важкого матчу. Перемогу ж у цій грі таки вирвала наша збірна - 67:58, яку цього вечора вів уперед Святослав Михайлюк.

Вже традиційно для цього турніру українці дали можливість супернику краще почати гру. Однак гравці, які вийшли з лавки запасних, зупинили ривок господарів. Павлов, Мірошніченко та Кобець допомогли команді наздогнати суперника. На першу перерву українці пішли, уже мінімально виграючи – 16:15.

Максим Мірошніченко - один з гравців, які видали хороший матч (7 очок, 8 передач, 3 підбирання)
  У другій десятихвилинці тривало важке протистояння, у якому було багато боротьби. Зрештою, Україна зуміла вирівняти ситуацію щодо боротьби на щитах, яку вони програвали на старті гри. Однак піти у відрив Михайлюку (який здобув 8 очок) та компанії болгари не дали можливості. Перша половина завершилася з «+1» для українців – 28:27.

У третій десятихвилинці фаворити групи по черзі видали по одному ривку. Автором першого став наш Святослав Михайлюк. Захисник до завершення третього періоду здобув 17 очок. Після данку Свята рахунок став 42:30 - на користь українців. Однак відразу після цього господарі майданчика видали власний спурт – 12:2, який дозволив скоротити відставання до мінімуму.

На заключний період команди виходили за рахунку 47:43 - на користь українців. Рівна боротьба тривала до середини вирішальної десятихвилинки. Потому українці все ж декласували суперника, який гідно виглядав у матчі з лідером групи. Відіграти другий спурт української збірної, який наприкінці гри організували Михайлюк, Кобець та Шаламов, болгари уже не змогли. Україна святкує третю перемогу поспіль на чемпіонаті Європи – 67:58.

Знову найпродуктивнішим у матчі став дует Михайлюк-Кобець. У Святослава 21 очко та 3 підбирання, а Кобець здобув 15 балів і забрав 6 відскоків.