Міхельсон та Кобець про перемогу над Болгарією


   Сьогодні збірна України U-18 виграла важкий матч у болгарів. Попри тиск трибун і рівну гру протягом трьох періодів наші баскетболісти зуміли здолати господарів чемпіонату Європи. Ми зв’язалися з головним тренером команди Максимом Міхельсоном та найрезультативнішим гравцем збірної Олександром Кобцем, які повідали про сьогоднішній матч.

«Важка гра. Болгарія дуже цікава команда. Яка не дозволяє грати проти себе на 100% і має сильних гравців у всіх лініях. Гра вийшла дуже складна. Кілька разів, взявши ініціативу і відірвавшись у рахунку на 7-10 очок, ми на секунду втрачали концентрацію і Болгарія користувалася цим. Тим самим ми самі ускладнювали собі завдання. У вирішальний момент гравці зібралися і взяли складну перемогу. Абсолютно всім гравцям хочеться сказати спасибі за самовіддачу. Так, не все виходило, але кожен з них викладався на 200 відсотків», - зауважив Максим Міхельсон.
Олександр Кобець, форвард збірної України U-18: «Ми задоволені хорошим стартом на турнірі, адже виграли три матчі. Сьогодні була не заплановано дуже складна гра з господарями.  З перших секунд суперник повів у рахунку, але до кінця чверті ми його дістали і невелика перевага трималася до кінця третьої чверті, причому ми навіть змогли збільшити відрив. Потім Болгари почали наздоганяти і зрівняли рахунок, але у середині четвертої чверті ми відірвалися і довели гру до перемоги. Було дійсно дуже не просто, але зараз ми вже забули цю гру, попереду важкий графік, завтра уже матч з ірландцями, тому всі думки про цю гру».