Збірна України U-18 достроково виграє групу на чемпіонаті Європи!!!

Сьогодні юнацька збірна України з баскетболу провела свій четвертий матч на чемпіонаті Європи. Після перемоги над ірландцями (87:55) команда Максима Міхельсона достроково оформила перший рядок турнірної таблиці у групі «А» болгарського турніру.

Украна U-18 - Ірландія U-18  87:55 (16:13; 24:9; 16:12; 21:31)

Українська збірна розпочала дуже потужно. Шість очок поспіль від Павлова посприяли цьому. Ірландці ж спаслися двома триочковими і зупинили ривок нашої збірної – 8:6. Варто відзначити у цьому періоді бійцівські здібності Андрія Шаламова, черкасець за 6 хвилин на майданчику зібрав 5 підбирань і допоміг команді піти на першу перерву, виграючи – 16:13.

Взагалі у першій половині гри наші хлопці знімали майже все, що відлідало на щитах. Лише слабкий відсоток реалізації українців не давав їм можливості відразу піти в очікуваний відрив. Налагодити кидок допоміг тайм-аут Максима Міхельсона. Відразу три дальні влучання Зотова забезпечили українцям комфортну різницю у рахунку – 31:15! Десятихвилинку ж команди завершили з рахунком 40:22.

Очікувано, що після впевненої першої половини українці вже не віддали ініціативу супернику і почали нарощувати власну перевагу. Розходився і один з лідерів збірної. Черкасець Олександр Кобець майже поспіль вдарив три дальні і відправив команди на останню перерву за рахунку 56:34.

Завдяки своїм 22-м очкам гравець «Черкаських Мавп», скоріш за все, поверне собі звання найрезультативнішого баскетболіста Євробаскета. До завершення гри команда Міхельсона ще збільшила власний гандикап. Фінальна сирена зустрічала четверту перемогу поспіль наших хлопців - 86:55.

Таким чином, завтрашня гра проти датчан, яка закриває груповий етап для українців. перетворюється на формальність, – вони переможці групи «А»!