Збірна України U-18 на останніх секундах вириває перемогу у датчан!

  Сьогодні юнацька збірна України провела останній матч групового етапу на чемпіонаті Європи. Українці вийшли на майданчик проти мотивованих датчан, які зберігали незначні шанси на друге місце у групі. Нагадаємо, що вчора збірна України, за яку виступає шестеро вихованців «Черкаських Мавп», достроково забронювала за собою перший рядок турнірної таблиці. Сьогодні українці видали фантастичну кінцівку і вирвали драматичну перемогу у Данії - 79:77.

Україна U-18 - Данія U-18 79:77(19:21; 19:20; 19:15; 22:21)    Попри статус аутсайдера у цьому матчі, Данія на рівних розпочала гру. Перша десятихвилинка пройшла у цупкій боротьбі. Райович, який є лідером датчан, ще у першому періоді здобув 12 очок. Його триочковий наприкінці періоду дав можливість Данії мати чотириочкову перевагу – 21:17. Однак остання результативна атака була за українцями, Михайлюк відправив команди на першу перерву з підсумком 19:21.

 

   У другому періоді датчани продовжили посипати кошик нашої збірної з дальньої дистанції. Високий відсоток влучань з периметру допоміг їм зберігати протягом всього періоду мінімальну перевагу. В українців здалеку летіло лише у Кобця. Другий за результативністю гравець цього чемпіонату Європи (19 очок за гру) у першій половині здобув 13 балів. Черкасець особливо допоміг збірній наприкінці першої половини, коли суперник повів майже з двозначною різницею – 41:32. Важливі атаки Олександра та трьошка від новачка «Черкаських Мавп» - Євгенія Балабана - суттєво скоротили відставання українців – 41:38.

  
Нога в ногу суперники йшли і в третій десятихвилинці. Датчани несамовито трималися за свою мінімальну перевагу. Лише наприкінці періоду Лєбєдінцев та Михайлюк по черзі виводили нашу збірну уперед, як результат, українці з мінімальною перевагою завершили чверть – 57:56.    
І без того гарячий матч очікувано підігрів непоступливий четвертий період. Варто лише відзначити, що максимальна різниця в рахунку у ньому складала лише три очки. Триочковий Райовича за півтори хвилини до завершення гри встановив саме таку перевагу Данії – 74:71. За цей короткий відрізок часу відбулася ефектна розв’язка. Кобець з лінії штрафних зрівняв рахунок – 77:77. А за 9 секунд до фінішу гри Михайлюк виконав головне перехоплення матчу і після фолу реалізував два переможні штрафні. 79:77 – вольова перемога збірної України!!!

Таким чином українці тріумфально виходять у другий груповий етап де суперниками нашої збірної будуть команди Швеції та Угорщини.