Міхельсон: «Дуже радий, що груповий етап завершився саме такою грою»

 

   Після неймовірно драматичного матчу юнацької збірної України над Данією ми зв’язалися з головним тренером  команди – Максимом Міхельсоном. Наставник прокоментував важку перемогу (79:77) та своє бачення наступного етапу турніру.

Максим Міхельсон, головний тренер збірної України U-18: "Неймовірно складний матч. Цікавий для глядачів, і важкий для здоров'я тренерського складу. Дійсно витягли гру, вже здавалося б гру яка була програна на останніх секундах... Ще перед грою на зборах говорив, що попри результат вважаю Данію кращою командою у нашій підгрупі.Зрештою це датчани і довели. Не скажу, що наші хлопці вийшли не зібрано на гру. Якраз навпаки, але важко переключатися з гри в якій перемагаєш не напружуючись «+33» у гру де всі 40 хвилин триває заруба. Дуже радий, що груповий етап завершився саме цією грою. Це хороший імпульс і для гравців і для тренерського складу. Радує, що сьогодні всі гравці успішно увійшли в гру і незалежно від ігрового часу кожен вніс істотний внесок у перемогу.

   Вважаю, що ває 8 команд які пройшли у наступний раунд заслуговують на право грати у дивізіоні "А". Думаю, що буде дуже цікаво. Зараз завдання відновити сили. Ми провели 5 ігор поспіль, попри те що досить вдало змогли розподілити час між гравцями все ж втома присутня. Лікарі уже сьогодні чаклують над гравцями. Завтра вихідний. Потім ранкове тренування і знову у бій"!


На другому етапі українці зустрінуться з Угорщиною та Швецією.

Розклад ігор:

30 липня Україна U-18 – Швеція U-18
31 липня Україна U-18 – Угорщина U-18