Хлопці зі школи «Черкаських Мавп» не хочуть іти на канікули Доволі унікальна подія торкнулася деяких гравців баскетбольної школи «Черкаських Мавп». Справа у тому, що гравці команди «Черкаські Мавпи-99» та деякі із зовсім юних хлопців груп підготовки проводять сезон фактично без канікул. Зокрема, у середині червня гравці «Черкаських Мавп-99» лише завершили турнір «один на один». Через кілька тижнів більшість з них уже зібралася на першому тренувальному зборі нового сезону. 

   Головний тренер команди Василь Івлєв безпосередньо пов’язує такий поспіх із бажанням самих гравців працювати. Таким чином, у Черкасах зібрався фактично весь склад «Черкаських Мавп-99», який у минулому сезоні боровся за нагороди чемпіонату України. Відсутні лише двоє, а це: гравці кадетської збірної України Ярослав Войтович та Дмитро Скапінцев, які зараз готуються до чемпіонату Європи. 

   Майже кожного дня п’ятнадцятирічні вихованці баскетбольної школи «Черкаських Мавп» проводять по два тренування. Здебільшого вони відбуваються на відкритому повітрі. Одне з них в обов’язковому порядку - на піску, інше – на стрітбольному майданчику. Інновацією цього збору є залучення до нього зовсім юних новачків клубу. Переважно це гравці груп підготовки, деякі з них у наступному сезоні вперше зіграють у ВЮБЛ, інші, взагалі, лише придивляються до баскетболу. Так, наймолодшими на цьому зборі є юнаки 2005-го року народження. 


Василь Івлєв:

   За словами тренерського штабу, поєднання двох вікових груп може стати зайвим підґрунтям для зовсім юних хлопців зробити правильний вибір на користь баскетболу.

    Майже всі тренування у старших та молодших проходять разом. Так, сьогодні вони відпрацювали дві години на пляжі «Живчик». Зважаючи на літню спеку, ранкове тренування починається зовсім рано. Сьогодні члени баскетбольної сім’ї «Черкаських Мавп» дружно попрацювали над фізичною підготовкою і зіграли у пляжний футбол. 

    Подібна ініціатива юним хлопцям імпонує, відтак пропущені тренування - це справжня рідкість.  


Різниця у віці не заважає одноклубникам радіти спортивним успіхам