Збірна Україна U-18 поступається, але виходить у півфінал чемпіонату Європи

Юнацька збірна України провела заключний матч групової стадії чемпіонату Європи. Після двох групових етапів попереду будуть виключно плей-офи. Сьогодні у матчі, який фактично не мав турнірного значення, українці поступилися збірній Угорщини – 64:70. Ця поразка не вплинула на подальшу долю нашої збірної. Українці, які виграли шість попередніх матчів, вийшли у півфінал, де зустрінуться з командою Фінляндії. Ще одну півфінальну пару складуть Німеччина та переможець гри Швеція-Португалія.

Україна U-18 - Угорщина U-18 64:70 (15:11; 14:24; 14:17; 18:21)

Однак від української команди, яка виграла всі свої шість матчів на турнірі, ми сьогодні очікуємо ще одну перемогу. За он-лайном матчу, який розпочнеться о 18.15, ви зможете слідкувати на нашому сайті.

У першому періоді українці дуже сильно зіграли у захисті. Вони фактично нічого не дали забити супернику з трисекундної зони і зібрали переважну більшість підбирань. Натомість угорців врятували три дальні влучання. Як результат, перший період завершився з рахунком 13:11 - на користь України. Найкращим у цій десятихвилинці був Кобець, котрому вдалося здобути 5 очок.

Друга десятихвилинка стала поки найважчою для нашої збірної на чемпіонаті Європи.  Угорці чіплялися за останній шанс продовжити власне життя на турнірі. Вже до середини періоду рахунок мав двозначну різницю – 27:17 – для угорців. Цьому посприяли три дальні влучання лідера угорців, Хоуді реалізував три з чотирьох своїх триочкових атак. Дали відповідь наші хлопці наприкінці десятихвилинки. Шаламов та Михайлюк дещо скоротили різницю. Однак наша збірна вперше на турнірі вирушила на велику перерву, програючи – 29:35.

На початку третього періоду ситуація для українців ще більше ускладнилася. На 23-й хвилині матчу угорці повели вже з вражаючою різницею – 45:31. Саме перевага у 14 очок стала найбільшою у цьому матчі. Після цього команда Міхельсона почала відігравати відставання. Великий вплив на це зробив Шаламов. Гравець «Мавп» господарював у трисекундній зоні і ще у третьому періоді зняв 10 підбирань. Ці зусилля допомогли українцям наблизитися до суперника – 40:47.  Приблизно з такою різницею команди пішли на третю перерву – 52:43.

Руслов ледь не став автором переломного ривка

Наприкінці матчу українці спромоглися на відчайдушний і майже чемпіонський ривок. Його автором став дует черкасців Руслов-Кобець. Три поспіль атаки дозволили українцям зорганізувати спурт 7:0 і майже вирівняти ситуацію на паркеті – 58:61. Однак розвинути успіх нашій збірній все ж не вдалося. Останні дві хвилини продуктивніше відіграла збірна Угорщини, яка завдала українцям першої поразки на чемпіонаті Європи – 64:70.