Україна достойно програє США

Кубок Світу
Іспанія, 5-й тур

Україна - США 71:95 (19:14, 13:30, 22:25, 17:26)

Сьогодні збірна Укаїни з баскетболу завершила груповий етап на чемпіонаті Світу. Так склалося, що останню гру групового етапу українці мали зіграти проти зіркової Dream Team. Окрім статусу самого матчу, хлопці Фрателло мали ще й думати про прийнятний для себе результат. Вдалий матч проти США міг подарувати нашим вихід у плей-оф. На жаль, поразка фінів від Нової Зеландії перекреслювала для нашої команди інші варіанти виходу у плей-оф.

Українці видали шикарну стартову десятихвилинку. Кравцов та компанія примусили американців вперше капітулювати у стартовому періоді на цьому чемпіонаті Світу. На першу перерву українці пішли, виграючи - 19:14! В активі Кравцова на той момент було 7 очок та 3 підбирання.

На жаль, у середині другого періоду американці розпочали власний ривок, стартовим імпульсом якого став триочковий Каррі. На велику перерву команди пішли за рахунку 32:44 - на користь американців.

Після великої перерви американці продовжили збільшувати різницю у рахунку. Саме у цьому періоді згасла ігрова інтрига. Але віддамо належне нашим хлопцям, які пристойно виглядали у матчі із грізним суперником. Матч завершився з рахунком 71:95. Святослав Михайлюк провів проти Dream Team 10 хвилин за які відзначився двома підбираннями та дальнім влучанням.

Зважаючи на сьогоднішню перемогу Нової Зеландії над Фінляндією, українці припиняють боротьбу на чемпіонаті Світу.