Дробязко7-0-1--11--1-3-
всього (10)-21-336-2722-25925341851582182
в середньому2063.6%22.2%88%0.92.53.41.80.51.50.82.18.2
тренер: Прокіч

Другий день Кубка Венето ознаменувався напруженими матчами. Спершу «Говерла» зробила крок до успішного завершення турніру, обігравши МБК «Миколаїв». Після цього на паркеті ПС «Будівельник» стосунки з’ясовували невдахи вчорашнього ігрового дня: «Черкаські Мавпи» та БК «Київ».

Після рівного старту матчу черкасці пішли у відрив. Мотором цього ривка став Олександр Кобець, який двічі поспіль розстріляв кошик суперника з дальньої дистанції – 18:12. При цьому Олександрові асистував Сендерс, який ще у першій половині гри віддав 6 результативних передач. Після цього кияни почали дещо дисциплінованіше грати у захисті і вирівняли ситуацію на підбиранні. Триочковий Павла Лебединцева наприкінці другого періоду дозволив киянам вийти вперед. Піти на велику перерву, виграючи, гостям завадив шалений триочковий Рудакова, який форвард випустив під аккомпанементи сирени – 39:38.

Все найцікавіше у симпатичному для глядача матчі розгорталося у другій половині, а особливо у третьому періоді. Спочатку кияни завдяки двом триочковим організували потужний ривок – 7:0 (39:45). А після цього «Мавпи» взялися наздоганяти суперника. Причому зробили це у не менш ефектному вигляді. Триочковий Балабана і два влучання Куліша вивели господарів уперед – 55:54. Правда, цього разу ефектно завершувати період мав змогу «Київ», тому посприяли три з фолом від Крутоуса (!) – 55:58.

Наприкінці гри продуктивніше виглядали гравці «Києва». Допоміг їм у цьому хороший відсоток реалізації з периметру. Особливо ефективним у цьому компоненті був кидок Крутоуса, який за кілька хвилин до завершення матчу зробив рахунок 61:69. Відігратися уже цього разу черкасцям не вдалося, причому Крутоус ще раз влучив здалеку під саму кінцівку матчу. Як результат, кияни здобувають перемогу з рахунком 82:70.