Єгоров70-1---------3-
всього (10)-17-3411-2516-20720271981573183
в середньому2050%44%80%0.722.71.90.81.50.73.18.3
тренер: Гальвановскіс

Сьогоднішня перемога «Говерли» над «Києвом» напередодні заключного матчу Кубка Венето зробила надзаплутану ситуацію у групі. Результат матчу «Черкаських Мавп» та «Миколаєва» міг впливати на розподіл місць у турнірній таблиці від другої до четвертої позиції.

В гру краще увійшли гості. «Миколаїв» завдяки дальньому влучанню Буренка організували стартовий спурт. У черкасців у цій десятихвилинці мало що виходило в нападі. Склалося навіть таке враження, що помаранчево-чорні більше шукали командну гру та переглядали можливості потенційних новачків в екстремальних умовах. Такими вони стали на останніх секундах першої десятихвилинки, коли миколаївці повели у рахунку з неприємною різницею – 21:13.

На початку другої десятихвилинки господарі відіграли своє відставання одним ривком, двохвилинний відрізок команда Міхельсона виграла з рахунком 8:0 і зрівняла цифри на табло – 21:21. Завдячувати цьому господарі мають своїй передній лінії, чотири очки поспіль від Чумакова та середня атака Кальніченка зробили свою справу. Гості відповіли майже миттєво і знову дальніми атаками, які «укололи» зонний захист помаранчево-чорних. Трьошки Глєбова, Доунса та Буренка відправили корабелів на велику перерву у хорошому настрої – 30:42.

Третя десятихвилинка стала справжніми гойдалками. Спершу черкасці дали супернику зробити ефектний ривок – 34:49, а після цього, зцементувавши захист, кинулися наздоганяти. Дуже продуктивно у ці хвилини виглядала передня лінія господарів. Дві поспіль результативні атаки від Чумакова підняли бойовий дух господарів. У цьому відрізку гри  помаранчево-чорні припустилися мінімум помилок і зуміли відіграти, здавалося б, своє панічне відставання. Данк Чумакова і трьошка Бартона нарешті вивели господарів уперед – 61:60! Після цього команди ще раз продемонстрували власні сили. Черкасці порадували кількома важливими підбираннями. Причому другу половину гри «Мавпи» провели з мінімальною ротацією. Як скаже після гри сам Міхельсон, його команда у ці хвилини намагалася продемонструвати максимум своїх можливостей. Правда, цього вистачило лише задля того, аби відіграти тринадцятиочкове відставання. Гостей наприкінці гри знову виручив вражаючий відсоток реалізації дальніх. Одинадцяту трьошку (!) корабелів у цій грі забив Череповський – 69:74. За останні півтори хвилини команди вразили кількома неймовірними атаками, але різницю в рахунку вони особливо не змінили – 83:78 – перемога «Миколаєва», яка дозволяє корабелам посісти друге місце на Кубку Венето.

Загальну ж перемогу на черкаському передсезонному турнірі здобула «Говерла», яка виграла усі три матчі змагань і вже за кілька тижнів до старту Суперліги продемонструвала свою готовність розпочинати сезон.