Квитки на матч «Черкаських Мавп» та «Хіміка» у продажу

     Сьогодні стартував продаж квитків на перше гру Суперліги у Черкасах нового сезону. Матч між «Черкаськими Мавпами» та южненським «Хіміком», який відбудеться 12-го жовтня, претендує на звання центрального у першому турі сезону. Саме цю гру в режимі прямого ефіру транслюватиме відразу два канали, а це «Спрот-1» та ТРК «ВІККА». 


   Зрозуміло, що окрім телевізійної аудиторії чимало охочих побачити оновлений склад клубу і безпосередньо в ПС «Будівельник». Черги у місцях продажу не великі, але попитом квитки користуються, такий висновок ми зробили відвідавши точки продажів квитків. 

  Квитки на гру від сьогодні можна придбати у ТРЦ «Любава», а також у «Бюро добрих послуг» Будинку Торгівлі. Нагадаємо, що вартість квитків доволі лояльна. Найдешевші перепустки на гру можна придбати за 15 гривень. 

Вартість квитки на сезон 2014-2015:

сцена - 15 грн.
7, 8 сектор - 25 грн.
1, 3 , 4, 6 сектор - 40 грн.
2, 5 сектор - 60 грн.

   Окрім того, до завершення другого домашнього тура чемпіонату у вас є нагода придбати сезонні абонементи, які дають можливість суттєво зекономити. Також власники абонементи на початку цього сезону стануть учасниками розіграшу матрацу «Венето». Абонементи можна замовити, зателефонувавши на номер (050) 464 18 63.