Челован180-1-0-213434213-
всього (10)-16-367-216-129172620131632659
в середньому20.244.4%33.3%50%0.91.72.621.31.60.32.65.9
тренер: Мурзін

«Черкаські Мавпи» оформили свою першу перемогу в офіційному матчі. Команда Максим Міхельсона у важкому виїзному матчі розібралася з непоступливою «Говерлою». Потягом більшої частини часу черкасці поступалися, але зуміли продемонструвати характер і переломити хід гри у другій половині. Надважливу перемогу «Мавпи» здобули з рахунком 63:59.

На самому початку гри «Говерла» зуміла піти у відрив. Команда Євгенія Мурзіна прекрасно використала свій високий відсоток реалізації дальніх і повела 8:1. Не в останню чергу цей ривок господарів став можливим завдяки впевненій грі у захисті франківців. Призвичаїлися до агресивного захисту «Мавпи» лише у середині періоду. Важливим у моральному значенні був влучний дальній від Руслова. Однак стартову десятихвилинку доволі переконливо взяли господарі – 21:13. Високий відсоток реалізації з середньої та дальньої дистанції говерлян дозволив їм у другій десятихвилинці збільшити різницю в рахунку до двозначної – 29:18. Дуже небезпечним у ці хвилини був Макнайт, який після гри мав у своїй статистиці 19 очок та 4 передачі.

Пустивши суперника на небезпечну відстань, черкасці почали натхненно скорочувати своє відставання. Важка та влучна атака з периметра від Кобця дещо стримала опонента. Перевагою ж нашої команди став виграний підбір. У трисекундній зоні гості боролися дуже самовіддано, дев’ять виграних підбирань на чужому щиті вплинули на велику кількість атак другим темпом. Окрім того, «Мавпи» вдало вибудували захисні редути, що не дало можливості супернику в жодній з трьох останніх чвертей здобути більше 15-ти хвилин. В атаці ж у «Мавп» розходилися легіонери: Хемілтон був нестримним під щитами, а Рандлс непогано диригував діями своєї команди. Особливо небезпечним американський захисник був, коли епізодично виконував функції другого номера. В результаті Камерон зупинився за крок від потужного дабл-даблу (18 очок, 9 передач та 6 підбирань). Звитяги іноземців в нападі, які і переломили хід, гри підтримав дуель українських форвардів – Кальніченко-Кобець. Саме триочковий Кобця наприкінці третього періоду і сліду не залишив від переваги «ведмедів» – 45:45.

Розпочату справу черкасці довели до вдалого завершення у заключній десятихвилинці. Важливі атаки гості у цій десятихвилинці довіряли переважно дуету легіонерів, у яких пішла гра. Після одного з перехоплень та швидкого відриву Хемілтона рахунок став 55:51 – на користь «Мавп». Британський форвард уже на цей момент мав дабл-дабл, у його активі сьогодні 15 очок та 17 підбирань. Відвоювавши власну перевагу у 4-5 очок, черкасці відстояли її до фінальної сирени. Наприкінці гри «Говерла» спробувала вплинути на матч, який вийшов з-під її контролю тактикою фолів. Чотири безрезультативні штрафні «Мавп» на заключних хвилинах гри могли б розчарувати черкаських вболівальників, але невдалі штрафні гості нівелювали завдяки кільком надважливим підбиранням.