«Черкаські Мавпи-99» переконливо стартували у чемпіонаті України

«Черкаські Мавпи-99-КДЮСШ-1» - «Кіровоград» 81:42 (15:9; 18:6; 27:12; 21:15)

«ЧМ-99»: Войтович 13 оч, 7 під; Бачурін 12 оч, 8 під, 4прх, 3 гп; Шерстюк 11 оч; Товкач 9 оч, 7 під, 3 рп; Скапець 8 оч, 6 під; Поплавський 8 оч; Мельник 7 оч, 7 прх; 4 рп; Алєксандров 4 оч, 10 під; Симоненко 7 оч, 5 під.

Статистика кидків «ЧМ-99»:

70/25 двохчокові
21/7 триочкових

«Черкаські Мавпи-99-КДЮСШ-1» - КДЮСШ (Світловотськ)  76:69 (21:13; 16:28; 25:7; 14:21)

«ЧМ-99»: Войтович 15 оч, 13 під; Бачурін 12 оч, 18 під; Поплавський 11 оч, 10 під; Симоненко 11 оч; Мельник 8 оч, 6 під, 5 рп; Нагорний 7 оч, 8 під, 7 рп, 3 прх; Товкач 7 оч, 7 під.

63/21 двохочкові
28/8 триочкові

Вчора у Черкасах стартував перший тур ВЮБЛ серед юнаків 1999 р.н. Господар ПС «Фотоприлад» - «Черкаські Мавпи-99» переконливо стартували у домашньому турі. Наші юнаки почали сезон у ВЮБЛ в групі «А-2». Цього сезону три команди з чотирьох у групі виходять у наступну стадію змагань. До завершення першого групового етапу команди відіграють чотири тури, по три матчі в кожному.

У перших двох іграх «Черкаські Мавпи-99» оформили відразу дві перемоги.  Вчора команда Василя Івлєва переконливо розібралася зі своїми однолітками з Кіровограду - 81:42. Значно важче черкасцям було сьогодні. У грі з суперником з Світловодська наші хлопці виглядали фаворитами. Відповідно господарям у цій грі довелося боротися не лише з суперником, а й самим з собою. Після одного вдалого періоду хлопці Іглєва провалювалтся у наступному, а потім все знову повторювалося. На щастя для черкасців свої періоди вони «брали» зі значно кращою різницею., що і допомогло перемогти. Найефектнішим епізодом матчу стала трьошка на останній секунді третього періоду (див. фото). Нікіти Симоненка. Завдяки швидкій передачі з власної половини майданчику йому знадобилося рівно 2 секунди, аби влучити важкий дальній кидок. Таким чином «Черкаські Мавпи-99» виграли непросту гру – 76:69.

Ефектний момент від Симоненка

Завтра черкасці зіграють проти «ДЮСШ-3» з Комсомольська.

Василь Івлєв, головний тренер БК «Черкаські Мавпи-99»: «Кістяк нашої команди виступає за дублюючий склад «Черкаських Мавп» і їх легко було помітити у цих матчах. Той же Войтович та Бачурін сьогодні на двох набрали 27 очок та 31 підбирання. Щодо гри то я не задоволений нею. Гравці вийшли явно не мотивованими, чим могли поплатитися результатом. Сподіваюся ми зробимо правильні висновки. Лише так ми можемо виконати глобальні  завдання на сезон, а це боротьба за нагороди ВЮБЛ».