"Мавпи" приймають чемпіона Суперліги. Не пропусти!

 Інфо:

Суперліга. 8-й тур
«Черкаські Мавпи» – «Будівельник»
П'ятниця, 18.30. ПС «Будівельник»
Прямі трансляції: «Спорт-1», запис ТРК «ВІККА» 
21:30,  а також на 
сайті «Черкаських Мавп» та Суперліги 
Лідери команд: Чумаков  - Кольченко
Квитки – 15-60 грн. Завтра у Черкасах відбудеться один із найінтригуючих матчів першого кола чемпіонату, і справа навіть не у титрі: «Мавпи» - «Будівельник», а у тому, що на одному паркеті зійдуться друга та третя команди чемпіонату. Після вчорашнього програшу БК «Києву» черкасці опустилися на третій рядок, а більш звичне для себе місце у верхній частині турнірної таблиці посів діючий чемпіон Суперліги.

«Будівельник», який уже прибув у Черкаси, цього сезону розраховує виключно на український ростер, серед якого чимало екс-гравців «Черкаських Мавп». Два з них Максим Івшин та Артем Буцький завтра можуть і не зіграти. У цих баскетболістів ушкодження, через які вони вже пропустили останню гру проти «Політехніки». Правда, це не стало перепоною для міцної команди Віталія Чернія, яка здобула п’яту перемогу поспіль. 

У черкасців, як і раніше, теж одна кадрова втрата: продовжує перебувати у лазареті Андрій Куліш, котрий травмувався ще у першому турі. Поряд з цим тренерський штаб турбує щільний графік офіційних матчів. За останніх сім днів «Мавпи» мають зіграти третій матч!Максим Міхельсон, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: "У нас дуже важкий графік. Уже у матчі з «Києвом» було помітно, що хлопці дещо «піднаїлися» баскетболом. Далі у нас графік ще важчий, далі у нас ігри фактично кожного третього дня. Але що поробиш, такий календар, такий чемпіонат і хлопці мають прилаштуватися до нього. Так, з «Будівельником» буде особливий матч, але я говорив і в перший день чемпіонату, повторюю це і зараз: легких ігор у цьому чемпіонаті взагалі не буде. Будь-яка команда нижньої частини турнірної таблиці може обіграти команду з верхньої частини і з цим нічого не подієш, потрібно бути готовим до цього».

Після невдалого старту сезону, коли «гладіатори» програли два стартові матчі з трьох, вони зуміли знайти свою гру. Відзначає це і головний тренер столичних. Окрім того, Черній відзначає силу свого завтрашнього суперника, а також силу домашньої підтримки «Черкаських Мавп». 

Віталій Черній, головний тренер БК «Будівельник»: "Якщо порівнювати з початком сезону, то видно, що ми додаємо у взаєморозумінні, що наші гравці все частіше відчувають один одного. Чим кращим буде це порозуміння - тим більше правильних рішень ми приймемо і більше ігор виграємо. З пропущеними очками все куди простіше, адже чим менше пропускаєш, тим краще.
Думаю, що це не випадковість. Те, що у них було стільки перемог поспіль, говорить багато про що. Прогнози робити не хочу, все покаже тільки гра на паркеті, але я вірю в свою команду. Перш за все, вони будуть грати вдома - це їх головна перевага. До того ж у них багато талановитої молоді, яка буде дуже мотивована".

Цікаво, що у минулому сезоні «Будівельник» та « Мавпи» в очних матчах значно краще виглядали на виїзді. Спершу черкасці виграли у чемпіона виїзний матч, а трохи згодом програли домашній. Завтра на очах у рідної публіки «Мавпи» спробують перекреслити цю статистику і обіграти будівелів на своєму паркеті.

Всіх тих, хто ще думає, чи йти на гру, можемо переконати наступною інформацією. Завтра ПС «Будівельник» прийме центральний матч туру в Суперлізі та, судячи з усього, головну гру черкасців у першому колі турніру. Саме з огляду на неї, можна робити висновки щодо амбіцій молодого колективу Максима Міхельсона.