Михалюк зіграв свій перший матч в NCAA

"Канзас" - "Санта Барбара" 69:59  (31:23; 36:38)

Це сталося! Вихованець «Черкаських Мавп» дебютував у NCAA! Студентська ліга стартувала за океаном минулої ночі. Після двох товариських матчів «Канзас» Святослава Михайлюка в офіційній грі зустрівся з університетом «Санта Барбара». Результативність «Канзаса» в офіційному матчі суттєво знизилася, однак це не вплинуло на результат, знову перемога – 69:59. Михайлюк же провів на паркеті 16 хвилин, за які набрав 4 очки (1/3 двоочкових, 0/2 триочкових, 2/2 штрафних), зробив 4 підбирання та віддав 3 передачі. Один з асистів черкащанина на Александера став найефектнішим епізодом матчу (див. відео). Вже через чотири дні (18 листопада) «Канзас» зіграє проти «Кентукі», а потім у команди Михайлюка буде майже тритижнева перерва.