"Одеса" - "Черкаські Мавпи". Прев'ю

Інфо: 

Суперліга 10-й тур
Одеса . 19.00
СК «Краян»
«Одеса» –
«Черкаські Мавпи»
Прямі трансляції: Сайт «Черкаських Мавп»
та Суперліги
пряма трансляція– ТРК «ВІККА»
Лідери команд:
Агафонов – Кальніченко
Матчі минулого сезону: 98:90 та 84:79 для «Одеси»

   Після тижневої перерви «Черкаські Мавпи» знову зіграють офіційний матч у Суперлізі. Цього разу черкасці проведуть спарений тур на Півдні України. Спершу завтра «Мавпи» поміряються силами з «Одесою», а після цього переїдуть у Миколаїв, аби у неділю зіграти проти місцевих «корабелів». Своє турне черкасці розпочали сьогодні вранці і вже прибули до Південної Пальміри, де у планах провести вечірнє тренування у СК «Краян».

На жаль, не вся команда до матчу з катранами підходить в оптимальній формі. Як ми вже повідомляли, через перелом не зможе допомогти черкасцям Нікіта Руслов. Окрім того, перехворіли Ігор Чумаков та Станіслав Завадський. Центрові не тренувалися останні три дні через ангіну. З командою вони все ж поїхали, але Максим Міхельсон переймається ігровими кондиціями своїх бігменів. Таким чином, «Мавпи» останні кілька днів тренувалися без номінальних центрових. Правда, навіть так черкасці відправилися в «Одесу» виключно за перемогою. 


Максим Міхельсон, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: «Ми очікуємо на важкий матч. В Одесі специфічний зал та хороша підтримка, там завжди грати непросто. Не винятком буде і завтрашня гра. «Одеса» – це непростий суперник зі своїми сильними сторонами, одна з них – це лідер. Фігура Андрія Агафонова дуже важлива для цієї команди і з ним нам буде впоратися непросто. До гри ми підходимо у хорошому настрої. Навіть попри останні дві невдачі, мікроклімат у команді на високому рівні. Звісно, після п’яти перемог поступатися неприємно, але якщо ти не можеш програвати, то не займайся спортом. Думаю, у психологічному аспекті у нас все гаразд. Зараз більше думаємо про інше – кадрові проблеми. У нас випав важливий елемент – це Нікіта Руслов, який в останніх матчах виконував великий об’єм роботи. Замінити його буде складно. Також через ангіну відразу три дні тренувань пропустили Чумаков та Завадський. Вони і досі ще не повністю одужали і їхня участь у грі під питанням». 

 Одесити у завтрашній грі будуть неймовірно мотивованими, вони, як і «Мавпи», після успішного відрізку чемпіонату програли два матчі поспіль і прагнутимуть у будь-що реабілітуватися на очах у своєї публіки. Головною бойовою одиницею катранів у цьому сезоні можна назвати зв’язку Носков-Агафонов, які на своїх позиціях у клубі фактично незамінні. І молодий захисник і досвідчений форвард входять у когорту найрезультативніших гравців чемпіонату. А от кращий «роздающий» Суперліги взагалі прописаний в Одесі. 6.3 передачі віддає в середньому за гру Артем Сліпенчук. Дещо підкосив позиції захисника останній матч проти «Хіміка», мала кількість здобутих очок одеситів (56) у грі проти лідера чемпіонату зменшила індивідуальну статистику захисника.

   Взагалі завтра для нашої задньої лінії буде непросте випробування. У одеситів сильні захисники, які спробують агресивно грати проти черкаської молоді, яка буде підсилена Камероном Рандлсом.