«Черкаські Мавпи-2» обіграють віце-чемпіона міста і готуються до дебюту у Першій лізі

     Завтра у Першій лізі України буде відіграний перший тур. А от для «Черкаських Мавп-2» він буде дебютним у цьому чемпіонаті. Через прохання «Миколаєва-2» перенести гру першого туру, команда Володимира Чурсіна має дебютувати у турнірі в Тернополі проти місцевого «Тернопіль-ТНЕУ». Свої матчі черкасці зіграють у суботу та неділю, відповідно, о 16.00 та 12.00.

   Цього сезону «Черкаські Мавпи-2» будуть наймолодшою командою у чемпіонаті і вперше за історію наш дубль формуватимуть виключно з вихованців клубу! За регламентом турніру, наймолодшими гравцями Першої ліги можуть бути хлопці 1999-го року народження, та й то, їх має бути не більше трьох. У «Черкаських Мавп-2» ці позиції очікувано закривають свої вихованці. Причому на Войтовича, Нагорного та Мельника Володимир Чурсін покладає великі сподівання уже цього сезону. А головним центровим молодої команди «Черкаських Мавп-2» є шістнадцятирічний Дмитро Скапінцев. А от найстаршим гравцем черкаського дубля є Вадим Голик, якому зараз лише вісімнадцять років.

   «У кожному з матчів чемпіонату ми будемо грати лише на перемогу. Однозначно хочемо перемогти і у перших своїх іграх. Про суперника нам мало що відомо, знаємо лише, що це команда з традиціями. Але я притримуюся тієї стратегії, що краще хай суперник підлаштовується під нас, ніж ми під нього. Ми вчора зіграли виснажливий матч у чемпіонаті міста, але, думаю, молодь відновиться до гри з тернопільською командою. Ми розуміємо, що у всіх матчах чемпіонату гратимемо зі значно досвідченішим суперником і готові до цього», - говорить Володимир Чурсін.

   Перший екзамен з досвідченішим суперником дублери «Черкаських Мавп» пройшли вчора у чемпіонаті міста. Опонентом «Мавп-2» став віце-чемпіон турніру – «Черкаси». У грі з іменитим суперником молоді гравці зуміли вирвати перемогу. Поступаючись по ходу гри у 13 очок, «Мавпи-2» перевели гру в овертайм (!) і виграли протистояння з рахунком 95:89! Найрезультативнішим гравцем матчу став Вадим Голик, в активі якого було 27 очок.

 "Черкаські Мавпи-2" – "Черкаси" 95:89

«Черкаські Мавпи-2»:  Голик  - 27 оч, Лунський - 15, Балабан - 13.
«Черкаси»: Марченко - 25, Краснік - 17, Каплаушенко - 13.