Скрипице2----------2-
всього (10)-20-3510-387-121121322381143077
в середньому20.157.1%26.3%58.3%1.12.13.22.30.81.10.437.7
тренер: Юшкін

«Черкаські Мавпи» виривають перемогу у неймовірно важкому матчі в Одесі. Завдяки потужно проведеній кінцівці матчу черкасці здобули надважливу перемогу. Ефективні дії Рандлса та перевага на підбираннях у вирішальні хвилини гри призвели до успіху черкащан з рахунком 81:77.

Після двох домашніх поразок черкасцям потрібно було доводити свої зазіхання на верхні щаблі турнірної таблиці на чужому паркеті. Матч в Одесі видався неймовірно напруженим і водночас драматичним.

Зважаючи на все це, першу десятихвилинку обидві команди розпочали доволі нервово. Часто суперники робили акцент на дальні атаки, однак ставка на таку гру не спрацювала. В результаті, на двох за 8 хвилин колективи здобули лише 21 очко. У цій ситуації доволі впевнено виглядав Станіслав Завадський, який здобув чотири очки поспіль і допоміг «Мавпам» вийти вперед – 11:10. Однак після цього у господарів таки «полетіло». Два триочкових Добрикова і дальнє влучання Артамонова миттєво зробили прийнятний рахунок для одеситів, на першу перерву «катрани» пішли, виграючи - 21:13.

У другому періоді ситуація для черкаського клубу стала лише нагнітатися. Активний пресинг господарів і впевнені дії Агафонова дали можливість «Одесі» зробити потужний ривок. Перемикаючись на активність одеситів у передній лінії, гості часто оголювали периметр. Одна з дальніх атак без опору від Сліпенчука подарувала господарям найбільшу різницю у рахунку – 35:16. Зважаючи на те, що ця ситуація для нашого клубу виникла уже до середини другої чверті, її можна сміливо назвати патовою. Слід віддати належне нашим хлопцям, вони у черговий раз не зламалися на чужому паркеті і почали свій похід задля того, аби відіграти майже двадцятиочкове відставання.

Вже після тайм-ауту черкасці повністю перебудувалися у захисті і додали в боротьбі на щитах. У нападі теж гості виглядали доволі продуктивно: дальні влучання від Кобця та прохід Рандлса організували ривок «Мавп» - 12:0. І хоч наприкінці другого періоду «Одеса» атаками все того ж Агафонова дала відповідь цьому спурту, залишилося відчуття того, що «погоня» продовжиться у другій половині гри.

На третю десятихвилинку черкасці виходили, програючи - 32:46. Перший натиск одеситам вдалося стримати завдяки Агафонову, який у цій грі оформив дабл-дабл, та Кривичу. У відповідь досвідченим гравцям несподівано відстрілювався молодий Шаламов. А коли за справу взялися Хемілтон та Кобець різниця у рахунку впевнено почала танути. Величезна заслуга у цьому цупкому індивідуальному захисту нашої команди, який у другій половині гри пропустив лише 31 очко.

В нападі ж черкасці почали діяти теж агресивно, акцент на важкі проходи Кобця і Хемілтона спрацював. Якщо форварди не забивали з гри, то зупинити їх можна було лише ціною фолу. Як результат, Олександр та Ешлі на двох здобули 39 очок! Допомагати цьому дуету у нападі взявся Рандлс, саме після його емоційної трьошки черкасці, нарешті, повели в рахунку – 72:71. «Одеса» дала відповідь на ривок суперника, але здобуток Сліпенчука на фоні тотального домінування «Мавп» на підбиранні виглядав лише тимчасовою втіхою господарів. Наприкінці гри  «Мавпи» виграли кілька важливих відскоків, а Рандлс холоднокровно приніс своїй команді чотири переможні очки.

В результаті, «Мавпи» на характері виграють черговий виїзний матч і повертають собі третій рядок турнірної таблиці.