"Черкаські Мавпи-2" виграли стартовий матч у Першій лізі«Тернопіль-ТНЕУ» - «Черкаські Мавпи» 64:86 (14:20; 13:16; 18:23; 19:27)

ЧМ-2: Ткаченко - 22 оч, 7 гп, 9 під; Лунський - 10 оч, 6 під; Балабан - 13 оч, 7 під; Скапінцев - 12 оч, 7 під; Голик - 14 оч, 6 під; Пелипай - 6 оч; Войтович - 4; Нагорний - 3; Васильєв - 2 оч.

Сьогодні дублюючий склад «Черкаських Мавп» провів свій перший офіційний матч у цьому сезоні. У Тернополі колектив Володимира Чурсіна переконливо обіграв місцевий «Тернопіль-ТНЕУ» - 86:64. Вже з перших хвилин черкасці захопили ініціативу і повели у рахунку. Кожну з чотирьох десятихвилинок виграли саме амбітні гості, найстаршому гравцеві яких лише 18 років. Більше того, всі з представників нашої команди у Першій лізі є вихованцями клубу. 

Найкориснішим гравцем у цьому матчі став Євгеній Ткаченко. Молодий форвард був близьким до тріпл-даблу. За гру він зібрав 30 балів коефіцієнту корисності, а це: 22 очки, 9 підбирань та 7 передач. Більше десяти очок у складі черкасців здобули Голик, Балабан та Скапінцев.  

Другий матч проти тернопольців «Мавпи-2» зіграють завтра, старт гри о 12.30.

Володимир Чурсін, головний тренер БК «Черкаські Мавпи-2»: «Ми грали проти значно досвідченіших, всі вони уже студенти, у нас же багато школярів. Але свої мінуси ми використали як плюси. Запропонували супернику агресивну гру у захисті та швидку - у нападі. Ми виграли і це приємно. Знаю, що завтра буде інша гра, суперник буде подвійно мотивованим. Ми ж спробуємо показати свою гру і завершити цей тур у хорошому настрої».