Малиш141-20-10-12133-3-32
всього (10)-20-3712-2912-20182341155922488
в середньому19.854.1%41.4%60%1.82.34.11.50.50.90.22.48.8
тренер: Хомічус

«Черкаські Мавпи» завершили виїзну серію ігор, яка тривала п’ять матчів. На жаль, в останній грі черкасці поступилися своєму сусіду по турнірній таблиці. «Дніпро» завдяки високому відсотку реалізації триочкових та виграному підбору зумів здобути перемогу – 88:73. Попереду у нашої команди чотири домашні матчі, якими «Мавпи» завершать друге коло чемпіонату.

Почали гру черкасці дуже вдало. Опираючись на впевнені дії в атаці Рандлса та Кальніченка, «Мавпи» зробили сильний стартовий ривок – 13:6. Приголомшений таким ходом речей Хомічус взяв хвилинну перерву, у якій перебудував захист своєї команди. Агресивний зонний захист біля власного щита дав результат дніпропетровцям. «Дніпро» не лише суттєво погіршив відсоток реалізації «Мавп», а й збільшив свою кількість підбирань на власному щиті. Все це дало можливість дніпрянам скоротити відставання. А триочковий Закурдаєва зробив рахунок наприкінці періоду 21:17. Черкасці наприкінці періоду зуміли покращити свій настрій, кілька останніх секунд для своєї трьошки використав Рандлс – 21:20.

Другий період для нашої команди був неймовірно важкий. У «Дніпра» у цій десятихвилинці «летіло» майже все. Спочатку у відрив свою команду відправив Чигринов, який кілька разів використав свою перевагу у швидкості. Після цього свою третю трьошку поспіль забив Мальчевський, а Тимофеєнко довів рахунок уже до неприємного – 46:31 – для «Дніпра» за дві хвилини до фінішу першої половини. Саме на цьому відрізку «включилися» лідери «Мавп», які залишили своїй команді шанс на порятунок після невдалого відрізку гри. Спочатку Кальніченко витиснув з важкої атаки два з фолом, а на самісінькому фініші десятихвилинки Хемілтон влучив з периметру – 48:37.

На початку другої половини черкасці взялися скорочувати відставання. Правда, зробити це було напрочуд важко, дніпряни явно отримали завдання не дати забити легких очок, тому всі агресивні проходи наших хлопців були зупинені ціною фолу. Поки черкасці набирали свої очки з лінії штрафних, дніпряни продовжували результативно атакувати з периметру. П’ятий триочковий (!) у цій грі від Мальчевського зробив рахунок 56:41. Загалом у цьому матчі дніпропетровці реалізували 12 дальніх атак, що разом з перевагою на підбиранні стало ключовою перевагою у грі. Погіршила варіативність у нападі «Мавп» і травма Хемілтона, якої форвард припустився у середині третього періоду. Задля того, аби скоротити своє відставання, черкасці підготували серію атак під завершення з дальньої дистанції. Але три поспіль промахи привели до двадцятиочкової різниці і завчасно вбили інтригу у грі – 77:57.

Наприкінці матчу зусиллями Рандлса, котрий у цьому поєдинку здобув 20 очок та віддав 9 передач, черкасці скоротили своє відставання. Фінальна сирена зафіксувала перемогу господарів паркету – 88:73.