Шоу починається!

   У ніч з вівторка на середу за океаном стартувала найсильніша баскетбольна ліга світу - НБА. Протягом семи місяців нас очікує справжнє дійство баскетболу. Шоу починається. Шоу починається!
   28 команд із США і одна з Канади розділені на дві конференції – Східну і Західну, які, у свою чергу, розбиті на два дивізіони кожна. У регулярному чемпіонаті кожен клуб проведе по 82 гри, за підсумками яких визначаться 16 учасників плей-офф. Від кожної конференції в 1/8 фіналу виходять по 8 команд: по двох переможців дивізіону і шість кращих команд за кількостю перемог. У плей-офф команди зіграють за олімпійською системою в серіях до 4-х перемог. У фіналі зустрінуться переможці обох конференцій. 
   Основними претендентами на чемпіонське звання, як і останні два роки, є п'ять клубів: "Майамі" і "Детройт" зі Східної конференції, "Сан-антоніо", "Даллас" і "Фіникс" із Західної.   Торішній чемпіон "Майамі Хіт", ведений Дуейном Уейдом і Шакилом Онілом, цілком може претендувати на звання, якщо не чемпіона, то кращої команди Сходу. Принаймні, якщо лідери "Хіт" зуміють уникнути травм, то "Детройту", який володіє більш рівним складом, але не має зірок такого рівня, "Майамі" може опинитися не по зубах.  
   З можливих конкурентів двом лідерам Сходу можна виділити, мабуть, "Нью-Джерсі", в якому виступає нев'янучий Джейсон Кідд, "Філадельфію" з Аленом Айверсоном, "Клівленд" з Леброном Джеймсом і, як не дивно, "Чікаго". Так, саме "Буллс", які після відходу великого Майкла Джордана скотилися у прірву, стрімко набирають обороти. Увірвавши ласі шматочки з останніх драфтів і зміцнившись поряд досвідчених гравців, "Чікаго" цілком може піднести сюрприз.
   Найбільша конкуренція за традицією багатьох років, буде в Західній конференції, склад якої завжди рівніший, ніж на Сході. Сильна команда останніх років "Сан-антоніо Сперс" постарається реабілітуватися за торішній провал, коли команда Тіма Данкана і Ману Жінобілі поступилася у півфіналі конференції.
   Таким складом, як у "Сан-Антоніо" не може, напевно, похвастати жоден клуб НБА, проте і в суперників є свої істотні плюси. Поки в розквіті Дірк Новіцки "Даллас Маверікс" завжди претендуватиме на найвищі місця. Чого тільки коштує божевільна гра Дірка в минулому сезоні, яка дозволила "Далласу" вперше в історії вийти у фінал НБА.