Черкаські Мавпи-2 – Черкаські Мавпи-99 119:56
ЧМ-2: Скапінцев 27, Буткевич 24, Васільєв 24
ЧМ-99: Мельник 17, Симоненко, Войтович 6, Алєксандров 6

ЧП: Синельников 20, Горох 15, Ткаченко 7
СБ: Жиговцев 28, Васелига 19, Самарський І. 16

КДЮСШ: Черпурний 19, Ткаченко 14, Шпиця 8, Бочко 8

Ветеран-Баскет – Фрегат 98:73
ВБ: Степанов 40, Панасюк 21, Треніхін 13
Ф: Тімофеєв 17, Соболєв 15, Харченко 11, Івлєв 11

У відкритому чемпіонаті Черкас з баскетболу відіграли черговий тур. У рамках восьмого туру чемпіонату виокремлювалися кілька знакових матчів. Справа в тому, що головною інтригою регулярного чемпіонату залишається четверта позиція турнірки, яка дає право поборотися за нагороди. Власне, подібні зазіхання у останньому турі намагалися продемонструвати гравці ЧДТУ, які зустрілися з «Черкасами». Причому, у грі з віце-чемпіоном першості студенти були близькими до успіху. Наприкінці третього періоду «ЧДТУ» вигравало з тринадцятиочковою різницею. Все змінили дискваліфікуючі фоли, які перед заключною десятихвилинкою отримали Леонід Войнаровський та Дмитро Каплаушенко. Втрата лідера позначилася на грі студентів, які «провалилися» у четвертій четверті (13:34) і програли матч. Та навіть так «ЧДТУ» залишається головним претендентом на плей-оф з поміж команд, які ще не гарантували собі місце у другому етапі змагань.

У спину студентам дихає відразу чотири команди, які за три тури до завершення першого етапу чемпіонату, мають по 50% перемог.

У цьому турі також зійшлися одноклубники. Так «Черкаські Мавпи-2», які зараз йдуть на другому місці, доволі впевнено розібралися з «Мавпами-99». Гра завершилася з рахунком 119:56. Найбільше у цій грі зібрали гравці передньої лінії, які себе впевнено почували у трисекундній зоні. Скапінцев, Буткевич та Васільєв здобули більше 20-ти очок
  Наступний тур чемпіонату відбудеться у ПС «Будівельник» за два тижні.