«Черкаські Мавпи-00» у драматичній грі поступилися «Хіміку» місцем у фіналі ВЮБЛ

ВЮБЛ серед юнаків 2000 р.н.
Южний ПС "Олімп". Півфінал

"Черкаські Мавпи-00" - "Хімік-00" 58:61

Неймовірно драматичною грою запам’ятається нашим юним гравцям півфінальний матч чемпіонату України. У вирішальній частині ВЮБЛ «Черкаські Мавпи-00» зупинилися за крок від фінальної гри. Сьогодні у півфіналі турніру команда Євгенія Ткаченка боролася проти господарів – южненського «Хіміка». Попри суттєво програну першу десятихвилинку - 15:21 «Мавпи-00» залишилися у грі і були дуже близькими до сенсаційного результату.

Зусиллями Романовського, Бачуріна і Лічевецького та хорошому захисту наші хлопці зуміли нав’язати боротьбу супернику. На заключний період «Мавпи-00» виходили програючи 39:44, але зуміли зробити відчутний ривок. За півтори хвилини до завершення гри триочковий Лічевецького зробив рахунок 57:55, на користь нашої команди. Однак останні 90 драматичних секунд краще провели господарі СК «Олімп», у яких виділявся Клевзуник (27 очок 16 підбирань) . За чотири секунди до фінальної сирени, при рахунку 58:61 можливість врятувати команду мав Бачурін, однак триочковий лідера пролетів повз цілі.

Найрезультативнішим гравцем нашої команди став Денис Бачурін (16 очок, 13 підбирань) та Юрій Романовський (14 очок, 9 підбирань). Таким чином, завтра «Черкаські Мавпи-00» поборються за бронзові нагороди чемпіонату України.

У матчі за третє місце наші хлопці зіграють проти «СДЮСШОР№5» з Дніпропетровська.

Євгеній Ткаченко, головний тренер БК «Черкаські Мавпи-00»: «Сьогодні я пишаюся своїми гравцями. Це був один з кращих матчів сезону, ми зробили мінімум помилок і показали максимально можливу самовіддачу. Ми були дуже близькими до цього фіналу. На жаль южненцям не лише домашні стіни допомагали… Нічого, трагедії цього не робимо. Завтра спробуємо здобути нагороди у матчі проти суперника з Дніпропетровська».