Школа черлідингу «Golden Ladies» феєрить на міському турнірі з танців «Феєрія емоцій»

 


Школа черлідингу і сучасних танців «Golden Ladies", а також основний склад групи підтримки БК Черкаські Мавпи взяли участь на міському фестивалі з танців - "Феєрія емоцій". Від свого колективу дівчата виставили відразу 5 команд різних вікових груп, а також один сольний номер. 


Ірина Євченко, хореограф групи підтримки «Черкаських Мавп»: «Хочу сказати, що рівень танцюристів в Черкасах дуже високий і суперники були достойними. Ми посіли багато призових місць, але особливий фурор справив номер від групи підтримки «Черкаських Мавп». Складали ми його всією командою і безапеляційно здобули перше місце. Особливу подяку хочу висловити Світлані Бондар за можливість відпрацювати нашу постановку в ПС «Будівельник», висота наших стель і розміри залу не дозволяли нам цього зробити в іншій залі. Вітаю всіх учасниць улюбленого колективу з призовими місцями у різних танцювальних категоріях»!


Найменші Golden Ladies 

 Також днями відбулася ще одна приємна подія для нашої групи підтримки: офіційно було утворено Федерацію черлідингу черкаської області. Президентом якої було обрано Ірину Євченко. Таким чином, наші дівчата уже найближчим часом зможуть брати участь в офіційних Всеукраїнських та міжнародних змаганнях з черлідингу. За словами Євченко, уже незабаром у Черкасах може пройти серія потужних турнірів. 


«Ми не стоїмо на місці і зараз в Черкасах розвиток черлідингу набирає обертів, я дуже прагну розвивати цей вид спорту у нас в місті, тому нещодавно ми з Оленою Задувайло вирішили створити Федерацію черлідингу і сучасних танців, що дасть нам можливість проводити і брати участь у змаганнях різних рівнів. Зараз ми ведемо перемовини з двома Всеукраїнськими федераціями з метою вступу в їхні ряди», - говрить Ірина Євченко.