Ура! Українці здобувають першу перемогу на юніорському чемпіонаті Європи

емпіонат Європи U-18
Другий етап

Україна U-18 - Чорногорія U-18 60:58 (13:18, 14:16, 16:14, 17:10)

Україна: Ткаченко 11 оч, 4 прх; Павлов 9 оч, 11 під; Зотов 2 оч, 4 рп; Мусієнко 2 о;, Шибель 10 оч, 7 під;, Скапинцев 9 оч; Марченко 4 ос, Ягодвн 3 оч, Тиртишник 6 оч, 5 під; Антонєнко 4 оч, 5 під.

Чорногорці краще розпочали гру і повели 0:8. І протягом усієї першої чверті українці намагалися наздогнати суперників, однак марно – 13:18 за номінальними гостями. В середині другої десятихвилинки чорногорці досягли 12-очкової переваги, але чотири очки Тиртишника і три Марченка знову трохи скоротили відставання. Через три хвилини після великої перерви українці нарешті наздогнали суперників і вийшли вперед, однак чорногорці знову повернули собі лідерство. А ось четверту чверть наші змогли виграти – 17:10 – і здобути першу на цьому чемпіонаті Європи перемогу.

Попри низький відсоток реалізації, знову найрезультативнішим гравцем українців став Євген Ткаченко, в активі форварда "Черкаських Мавп" 11 очок та 4 перехоплення. Відзначимо і бігмена нашого клуба - Дмитра Скапінцева, який після вчорашнього сильного матчу проти фінів сьогодні вийшов у стартовому складі та зждобув 9 очок.

У п'ятницю наша збірна зіграє вирішальний матч на турнірі, від якого залежить чи залишиться за Україною прописка у дивізіоні "А" цієї вікової групи. У головному матчі чемпіонату Європи U-18 українці зіграють проти збірної Італії, яка з показником 2 перемоги та 3 поразки завершила групу F на п'ятому місці. Матч відбудеться у п'ятницю, о 16.45.