Юніорська збірна України поступилася італійцям

Италия – Україна – 87:69 (21:20, 25:14, 16:22, 25:13)

Україна: Шибель 17 оч, 8 під; Тиртишник 15 оч, 5 під; Павлов 15 оч 5 під; Ткаченко 10, 5 під; Зотов 4, оч 11 рп; Мусієнко 2 оч, Скапінцев 4 оч, 5 під; Марченко 2 оч, Ягодін, Антонєнко 1 під.

Юніорська збірна України з баскетболу зазнала поразки на чемпіонаті Європи. У матчі за 9-16 місця у грецькому Волосі підопічні Віталія Усенка з рахунком 87:69 поступилися італійцям.

Весь поєдинок пройшов у впертій боротьбі. Вдало стартувавши в першій чверті (20:12), наші баскетболісти у другій десятихвилинці зменшили оберти, чим відразу скористався суперник.

Після перерви Україна була в ролі наздоганяючої і за третій відрізок змогла скоротити відставання, але переломити хід зустрічі їй так і не вдалося. Ключовою у матчі стала заключна десятихвилинка у якій італійці виграли 23:13.

Одним з найрезультативніших у складі нашої команди став наш Іван Ткаченко. Саме він на пару із Зотовим зорганізували приголомшливий ривок на старті гри. В активі Івана 10 очок та 5 підбирань.

Після сьогоднішньої поразки українці опинилися у загрозливій ситуації. Задля того аби зберегти прописку у дивізіоні «А» нашій збірній потрібно вигравати два заключні матчі Євробаскету. Перший з них, проти фінів, розпочнеться завтра, о 14.30.