"Черкаські Мавпи" поступилися "Кривбасу" у матчі-відкриття

У Черкасах відбулося масштабне відкриття баскетбольного сезону! У першому турі Суперліги Фоворит Спорт «Черкаські Мавпи» приймали «Кривбас». У матчі, в якому напружена боротьба тривала протягом трьох періодів, перемогу оформили гості. Команда Валерія Плєханов потужно провела заключний відтинок матчу і виграла гру – 75:60. Найпомітнішою фігурою гри став Дмитро Глєбов, в активі форварда гостей 35 очок та 9 передач.

тренер: Валерій Плєханов

Вже втретє за останній місяць «Черкаські Мавпи» зустрілися з «Кривбасом». Цього разу в офіційному матчі та й із серйозним підкріпленням в особі Забірченка та Івшина. Саме перевага гостей у передній лінії, де переконливо виглядав Максим, була відчутною у першій половині матчу. Старт гри і залишися за черкащанами, які зусиллями Артамонова повели 8:2. Відразу після цього «Кривбас» зробив вражаючий ривок. Завдяки відмінним діям у захисті та активності Глєбова у нападі криворіжці зробили найпотужніший ривок у цьому матчі (13:0), як результат, це допомогло їм піти на першу перерву за більш, ніж відчутної переваги – 24:15.

Після цього господарі, яких вела за собою армія місцевих вболівальників, кинулися відігравати різницю. На відміну від імпульсного ривка криворіжців, цей процес у команди Максима Міхельсона тривав планомірно. Протягом усього періоду господарі крок за кроком наближалися до суперника. Доволі важливими у цьому були хороші атаки молодих Кобця та Давидюка. Після однієї з таких рахунок став 24:26. Зупинити зміну лідера могла лише перевага на щитах. У першому періоді «Кривбас» мав відчутну перевагу у цьому компоненті.

Другу половину підопічні Валерія Плєханова провели на тому ж високому рівні. Особливо допомагав криворіжцям майже бездоганно вибудуваний захист. Ледь не кожна результативна атака господарів давалася ціною надзусиль. У таких умовах відчувалася і нестача травмованого Сізова, без якого у Міхельсона не було легкості навіть у ротації збалансованої задньої лінії. Як би там не було, дальні влучання Кобця і Носкова не дали можливість криворіжцям втекти у жаданий відрив у третьому періоді – 51:54.

Справжній провал у командних діях господарів стався у четвертому періоді. «Мавпи» не змогли оговтатися після важкого удару на старті десятихвилинки. Його завдав Забірченко та Глєбов, які за короткий час обстріляли кошик черкасців влучними триочковими. Така результативність лідерів «Кривбаса» дозволила криворіжцям зробити вирішальний ривок і комфортно себе почувати наприкінці гри. Головною рушійною силою цього матчу став Дмитро Глєбов, який показав фантастичну статистику: 35 очок, 9 передач та 6 підбирань.