"Мавпи-2" в овертаймі поступаються "Кривбасу"

У другому матчі дублери "Черкаських Мавп" зазнали поразки від "Кривбаса-2" – 82 : 87.

Спарений перший тур Вищої ліги подарував місцевим глядачам два асболютно рівних матчі. Сьогодні у стінах ПС "Будівельник", гравці "Мавп-2" прагнули здобути бодай одну перемогу. І якщо у першому матчі підопічні Володимира Чурсіна лише кілька разів зрівнювали рахунок, то у другому команда певний час лідирувала.

Після рівної першої чверті мінімальну перевагу мали гості. У другій 10-хвилинці "Кривбас-2" дещо відірвався в рахунку на 5 очок, однак до великої перерви черкасці не лише зрівняли, а й вийшли вперед - 32 : 30.

Гойдалки продовжилися і в другій половині зустрічі. Господарі добре увійшли в третю чверть, зусиллями Балабана і Ткаченка «Мавпи-2» відірвалися від суперника на 5 очок – 38 : 33. Втім гості швидко наздогнали й до кінця чверті вже самі вийшли вперед. У четвертому періоді «Мавпи» знову повертають собі лідерство. Справжній бенефіс із-за дуги влаштував Євгеній Балабан. На рахунку форварда 5 із 8-ми триочкових і 22-ва очка в підсумку. Однак за кілька хвилин до фінальної сирени Балабан заробив п’ятий фол і пішов відпочивати. У ці хвилини гості мали чотири очкову перевагу. Але на останніх секундах своєї атаки зрівнюють рахунок: Ткаченко знайшов вільного Мельника, який реалізував середній – 71 : 71.

В овертаймі більш досвідчені гості таки дотиснули суперника. 87 : 81, «Кривбас-2» святкує перемогу у спареному турі.

«Черкаські Мавпи-2» - «Кривбас-2» 82 : 87 ОТ (19 : 21, 13 : 9, 21 : 20, 11 : 16)
«Черкаські Мавпи-2»: Ткаченко – 24 очка, 6 підбирань, 5 передач; Балабан – 22 очка, 8 підбирань, 6 передач; Голік – 19 очок, 4 підбирання, 4 перехоплення; Мельник – 6 очок; Лунський – 4 очка, 5 підбирань; Сімоненко – 4 очка; Нагорний – 3 очка, 3 передачі.